Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
(ВИДЕО) Ковачевски: Ги унапредуваме работничките права, секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството
(ВИДЕО) Ковачевски: Ги унапредуваме работничките права, секој има право на одмор и неделата да ја помине со семејството

ШИЛЕГОВ ВО ЕМОТИВЕН НАСТАП НА КАНАЛ 5: ЗЛОСТОРСТВО ПРОТИВ СКОПЈАНИ ЌЕ БИДЕ ДА НЕ ГО УКРАСИМЕ ГРАДОТ ВО ВАКВА МРАЧНА И УЖАСНА ГОДИНА НА ПАНДЕМИЈА, КРИЗА И СМРТ

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————

– Злосторство против Скопјани ќе биде да не го украсиме градот за празниците во ваква мрачна и лоша година на пандемија карантин смрт криза неизвесност… Да знам дека парите за украсувањето ќе спасат само едне живот тогаш нема да украсувам, но знам дека парите не се проблем во кризата, имаме ресурси немаме лекари и немаме дисциплина кај народот, и чекаме вакцината да дојде, политиканство е да се проблематизира украсувањето на градот…

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Градоначалникот Шилегов во емотивен настап го заврши интервјуто на Канал 5 во кое новинарот Михајловски го водеше интервјуто во свој познат стил, како тетка на плот и за секоја изјава наоѓаше некаква глупа и идиотска контра теза косата да ти се крене на главата…

loading...

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime website AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

AnimeFreak Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

AnimeFreak Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 3

anime freak tv Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

AnimeFreak Dragon Ball Super (Dub) Episode 125