БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

ШИЛЕГОВ ЗА НАВРЕДИТЕ ОД МИЦКОВСКИ НА НЕГОВА СМЕТКА: НАВИКНАТ СУМ ВЕЌЕ НА ЦРНА ПРОПАГАНДА, НЕМААТ ЗА ШТО ДА МЕ НАПАДНАТ ПА ЌЕ ИЗМИСЛУВААТ ЛИЧНИ НАПАДИ И КЛЕВЕТИ

Прашан за навредите од лидерот на ВМРО ДПМНЕ кој го анализираше психички и физички па кажа во интервјуто за Алфа синоќа дека Петре е суетен и егоист со смешен израз на лицето, Шилегов денеска одговори:

– Не ме чуди нападот, ова е само почеток, ќе користат жестока црна кампања, навикнат сум на тоа веќе 4 години, знаат дека добро сработив во Скопје и нема каде да удрат и ќе пробаат лично да ме наклеветат и да шират лаги за мене како индивидуа, но тоа нема да им успее.

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ неколку дена се фалеше дека ќе водат позитивна кампања, за да синоќа во интервју за Алфа ТВ да нареди редица лични навреди за повеќе кандидати за градоначалници, а сите во СДСМ ги нарече потпросечно интелигентни.

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch subbed anime 4Anime Attack on Titan Season 3

4Anime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

My Hero Academia Season 3 Episode 21

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

4 anime SK8 the Infinity (Dub)