ШОКАНТЕН ФАШИСТИЧКИ ПРЕС НА ТАТИНО СИНЧЕ КОЕ САКА ДА СТАНЕ ПРЕМИЕР ПА МАКАР ОДЕЛ ПО ЛЕШЕВИ – МИЦКОВСКИ: ЗАРЕМ ЌЕ ДОЗВОЛИМЕ ЕДЕН СРБИН КАКО МАРИЧИЌ И ЕДЕН АЛБАНЕЦ КАКО ОСМАНИ ДА ПРЕГОВАРААТ ЗА МАКЕДОНСКИОТ ИДЕНТИТЕТ!?!

– Го прашувам македонскиот народ, зарем ќе дозволиме еден Маричиќ и еден Османи да преговараат за македонскиот идентитет?! Зарем можеме да им го дозволиме тоа?!

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ алудираше на презимињата на Маричиќ и Османи дека се дел од малцински етнички групи за да направи раздор во земјава меѓу етносите, навистина шокантен фашистички прес на лидерот на ВМРО ДПМНЕ кој е во паника дека почнуваме преговори со ЕУ и никогаш нема да стане премиер и ќе мора да се врати кај татко му на машински факултет нешто што очигледно не го задоволува и го фрустрира и затоа сака на сите да им докаже дека не е лузер со тоа што ќе стане премиер по секоја цена.

sun win

sun win

sun win

tải sunwin

sunwin tài xỉu game sunwin sunwin.apk mới nhất