БРАВО ВЕНКО ФИЛИПЧЕ, ПРОДОЛЖИ ВАКА - НА КЛИНИКАТА ЗА ОРТОПЕДСКИ БОЛЕСТИ ПРВПАТ НАПРАВЕНА ЕКСПЛАНТАЦИЈА НА КОСКИ И КОСКЕНИ ТКИВА ОД ПОЧИНАТ ДОНОР
БРАВО ВЕНКО ФИЛИПЧЕ, ПРОДОЛЖИ ВАКА - НА КЛИНИКАТА ЗА ОРТОПЕДСКИ БОЛЕСТИ ПРВПАТ НАПРАВЕНА ЕКСПЛАНТАЦИЈА НА КОСКИ И КОСКЕНИ ТКИВА ОД ПОЧИНАТ ДОНОР
Можност повеќе за сите оние кои во иднина сакаат да студираат на најелитните универзитети во светот - ПСУ "Јахја Кемал" објавува конкурс за доделување на стипендии за средно образование.
Можност повеќе за сите оние кои во иднина сакаат да студираат на најелитните универзитети во светот - ПСУ "Јахја Кемал" објавува конкурс за доделување на стипендии за средно образование.
(ВИДЕО) ЗА ИМИТАЦИИ НА МАКЕДОНСКИ ЈАВНИ ФАЦИ, ЖАРЕ Е НЕНАДМИНАТ, ПОЧЕСТО ТРЕБА ОВА ДА ГО ПРАВИ...
(ВИДЕО) ЗА ИМИТАЦИИ НА МАКЕДОНСКИ ЈАВНИ ФАЦИ, ЖАРЕ Е НЕНАДМИНАТ, ПОЧЕСТО ТРЕБА ОВА ДА ГО ПРАВИ...
Семејството Стајиќ донира 1 милион денари на семејството Белчовски кои изгубија ќерка а потоа ги донираа нејзините органи за да се спасат животи
Семејството Стајиќ донира 1 милион денари на семејството Белчовски кои изгубија ќерка а потоа ги донираа нејзините органи за да се спасат животи
ПАВЛЕ ТРАЈАНОВ: ЗА АФЕРАТА СО ПАСОШИТЕ ТРЕБА ОДГОВОРНОСТ И ОД ПОЛИЦИСКИ НАЧАЛНИЦИ И ШЕФОВИ НА ОДДЕЛИ ВО АГЕНЦИИТЕ ЗА РАЗУЗНАВАЊЕ И КОНТРАРАЗУЗНАВАЊЕ!
ПАВЛЕ ТРАЈАНОВ: ЗА АФЕРАТА СО ПАСОШИТЕ ТРЕБА ОДГОВОРНОСТ И ОД ПОЛИЦИСКИ НАЧАЛНИЦИ И ШЕФОВИ НА ОДДЕЛИ ВО АГЕНЦИИТЕ ЗА РАЗУЗНАВАЊЕ И КОНТРАРАЗУЗНАВАЊЕ!
ЌЕ СЕ ПРОВЕРУВААТ АНТИТЕЛА ЗА КОВИД-19 НА ДРЖАВЕН ТРОШОК, НО ЌЕ ИМА КАТЕГОРИИ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ИСПИТУВА, КАЖА ФИЛИПЧЕ
ЌЕ СЕ ПРОВЕРУВААТ АНТИТЕЛА ЗА КОВИД-19 НА ДРЖАВЕН ТРОШОК, НО ЌЕ ИМА КАТЕГОРИИ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ИСПИТУВА, КАЖА ФИЛИПЧЕ
ОБИД ЗА УБИСТВО ВРЗ КАЈМАКОВСКИ: Пренесен во болница, поранешната сопруга му дала кафе и му се слошило
ОБИД ЗА УБИСТВО ВРЗ КАЈМАКОВСКИ: Пренесен во болница, поранешната сопруга му дала кафе и му се слошило
ОРЦЕ КАМЧЕВ СО СВОИТЕ АДВОКАТИ И БЛИСКИ НОВИНАРИ КАКО ДА ЗАГОВАРА НОВ УСТАВ - ГРАЃАНИ ОД ПРВ И ГРАЃАНИ ОД ВТОР РЕД ВО ЗЕМЈАВА?!?!
ОРЦЕ КАМЧЕВ СО СВОИТЕ АДВОКАТИ И БЛИСКИ НОВИНАРИ КАКО ДА ЗАГОВАРА НОВ УСТАВ - ГРАЃАНИ ОД ПРВ И ГРАЃАНИ ОД ВТОР РЕД ВО ЗЕМЈАВА?!?!

ШОКАНТЕН ТВ НАСТАП НА ПРАТЕНИЧКАТА НА ВМРО ДПМНЕ ОД СТРУМИЦА, ЕЛИ ПАНОВА: ВМРО ДПМНЕ НЕ СЕ ОТКАЖУВА ОД ПОНИШТУВАЊЕ НА СЛУЧАИТЕ НА СЈО И СО ТОА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ЗАТВОР НА МИЈАЛКОВ, ЈАНКУЛОВСКА, ГРУЕВСКИ?!?!

Мислевме дека ВМРО ДПМНЕ ќе понуди нешто ново и ќе се дистанцира од осудените од СЈО но вечерва на Алфа, пратеничката од Струмица, Ели Панова откри дека тие како партија го оспоруваат преземањето на случаите од СЈО во ОЈО за што се бореа до последен момент и за што дури слушнавме снимка на која Мицковски му ветува на Зоки Кичеец да му пренесе на Камчев дека они ќе се борат до крај случаите да пропаднат… Просто неверојатно беше да се слуша како младата Панова распали како тоа ВМРО ДПМНЕ ќе се бореле за тоа Јовески од ОЈО да одговара како ги презел случаите од СЈО и ќе работат тоа да се расчисти а он да оговара кривично за тоа?!?!

Со што ВМРО ДПМНЕ уствари не се откажуваат од тоа случаите на СЈО да пропаднат и со тоа да се спасат од затвор Мијалков, Јанкуловска, Груевски и десетици други досега осудени а уште и над 100 кои се чека да бидат осудени овие следни недели и месеци во над 20 случаи на СЈО од кои најинтересен ќе биде случајот ИМПЕРИЈА кој ќе влезе во судница дури овие денови но во него обвинети се најзвучните имиња во земјава, Орце Камчев и Сашо Мијалков и кој парично тежи најмногу, обвинети се двајцата дека испрале десетици милиони евра и уште толку украле од државната каса на име неплатени даноци.

loading...

AnimeTV dragon ball super anime tv: Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 4

WCOStream wcostream one piece: Gintama Episode 201