Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

ШОКАНТНА БОМБА НА НИКОЛОВ: ВО НОВАТА БОЛНИЦА ВО ШТИП НЕМАЛО ПЛАНИРАНО ЛАДЕЊЕ И ГРЕЕЊЕ ПА ЕДНА ГОДИНА МЕНУВАВМЕ ПРОЕКТИ И ЦРТАВМЕ ИНСТАЛАЦИЈА

– Градбата на објектот на новата болница во Штип дизајнерски е прекрасна, копирана е некоја болница во Германија, но не планирале ладење и греење, односно собата каде треба да се тие машини ја немаше во проектот, па требаше да ја цртаме дополнително, па поради тоа што е одбрана локација во центарот на градот, требаше да се дислоцираат цевки на водовод кои беа до болницата, па фирмата која ја градеше болницата отиде во стечај и ни требаше две години сето тоа да го одглавиме.

Доктор Сашко Николов во Канал 77.

loading...

AnimeFreak: Kuiba 3 anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime websites

4Anime: No-Rin anime episode 12 online free at https://4anime.biz anime stream

ANIMEFLIX: Tsubasa to Hotaru anime episode Full online free at https://animeflix.nl overlord animeflix

https://aniwatch.pro watch anime dub

Effecthub: http://www.effecthub.com/people/gogoanimelol

Mehfeel: http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/242807