ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Новинарските здруженија реагираат: По кои критериуми е направена селекцијата кои медиуми ќе известуваат од Рим
Новинарските здруженија реагираат: По кои критериуми е направена селекцијата кои медиуми ќе известуваат од Рим
Јавниот долг e 57,1 отсто од БДП, на ниво под мастришкиот критериум
Јавниот долг e 57,1 отсто од БДП, на ниво под мастришкиот критериум
Топ шефови го напуштаат Twitter по преземањето на Маск
Топ шефови го напуштаат Twitter по преземањето на Маск

ШОКАНТНА БОМБА НА ВИЛМА РУСКОВСКА: БЕЗ ДА ЗНАМ БОКИ 13-КА МЕ КОРИСТЕЛ ДА РЕКЕТИРА БИЗНИСМЕНИ

– Боки 13 имаше обичај да ми сврти на мобилен и да спушти. Потоа јас ќе го побарав и он ќе ме ставеше на спикерфон и со мене ќе збореше нешто без врска онака некои приказни, што потоа кога ќе си помислам било некакви негови шеми за рекетирања на бизнисмени, ме злоупотребувал и лажел дека јас сум со него во некаква шема, дека он има влијание врз мене што нема врска… Тоа сигурно му помагало да рекетира и добива пари од разни бизнисмени на кои им ветувал се и сешто…

Вилма Русковска за мајмунариите на Боки 13-ка, колку само бил снаодлив и темелен во рекетирањето, какво човече неверојатно…

loading...

gogoanime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 12

gogoanime pro My Hero Academia Season 2

free anime online GoGoAnime Black Clover (Dub)

GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 23

GoGoAnime My Hero Academia Season 3 (Dub) Episode 20