Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?
ФЕРО ИНВЕСТ ВО СООПШТЕНИЕ ВЕЛИ ДЕКА НЕМААТ НИКАКВА ПОВРЗАНОСТ СО ФОТОНАПОНСКАТА ЦЕНТРАЛАТА ВО ОСЛОМЕЈ, ВЕЛАТ ДЕКА ИРЛ ГИ КЛЕВЕТИ БЕЗ ДОКАЗИ, ОД РЕДАКЦИЈАТА НА ИРЛ ТВРДАТ ПОИНАКУ, ОБЈАВУВААТ И ДОКУМЕНТИ ЗА КОИ ВЕЛАТ ДЕКА СЕ ДОКАЗИ ДЕКА ФЕРО ИНВЕСТ СЕ ПОВРЗАНИ СО ЦЕНТРАЛАТА
ФЕРО ИНВЕСТ ВО СООПШТЕНИЕ ВЕЛИ ДЕКА НЕМААТ НИКАКВА ПОВРЗАНОСТ СО ФОТОНАПОНСКАТА ЦЕНТРАЛАТА ВО ОСЛОМЕЈ, ВЕЛАТ ДЕКА ИРЛ ГИ КЛЕВЕТИ БЕЗ ДОКАЗИ, ОД РЕДАКЦИЈАТА НА ИРЛ ТВРДАТ ПОИНАКУ, ОБЈАВУВААТ И ДОКУМЕНТИ ЗА КОИ ВЕЛАТ ДЕКА СЕ ДОКАЗИ ДЕКА ФЕРО ИНВЕСТ СЕ ПОВРЗАНИ СО ЦЕНТРАЛАТА
Петков бара Радев да свика Совет за национална безбедност за Македонија
Петков бара Радев да свика Совет за национална безбедност за Македонија

ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА ДАНЕЛА: ЗА ЖАЛ ЌЕ МОРАМ ДА ГИ ЗАВРШАМ ПРОЕКТИТЕ НА ПЕТРЕ, ВЕЌЕ СЕ ДАДЕНИ ПАРИТЕ?!?!

– За жал проектите се веќе почнати и ќе мора да се завршат затоа што се дадени пари, па така ќе ги завршиме продолжувањето на Борис Трајковски, Универзална Сала прва фаза за втора фаза т.е уредувањет на внатрешноста ќе видиме како ќе најдеме пари, ќе го завршам булевар АСНОМ и мостот Михајло Апостолски, ќе ја завршам и клучката кај Момин Поток, ќе се заврши и булеварот Киро Глигоров, Луна Паркот ќе оди на тендер откако прво ќе се постават 7 играчки и ќе се набавуваат уште 20, булевар Словенија ќе се доврши а и мостот на Љубљанска ќе се работи… Ќе се реновира и Теодосиј Гологанов.

Она што ќе го прекинам е планираното префрлање на просториите во поранешната зграда на ЕСМ, проширувањето на Даме Груев и затворањето на центарот за возила, исто така преземањето на парното од БЕГ нема да се реализира и како што е познато од порано проектот БРТ ќе се стопира затоа што е загрозена главната водоводна цевка која поминува на партизанска.

Нови проекти кои ќе се прават е реновирање на Перо Наков, ќе се прави кружен тек на влезот во Сарај, ќе се реновираат улици во Маџари, Волково, и уште неколку улици.

Данела ја обвини владата дека ја саботира и не соработува со неа а го обвини Шилегов дека и оставил огромни долгови па и биле врзани рацете да ја реализира својата програма.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime stream AniWatch Death Note

anime sites TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

AniWatch SK8 the Infinity (Dub) Episode 10

AniWatch Black Clover (Dub) Episode 170

AniWatch Boruto: Naruto Next Generations