Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
Денеска во својот кабинет градоначалникот Митко Јанчев оствари средба со претседателот на Занаетчиската комора на Македонија, Агрон Фазлији
Денеска во својот кабинет градоначалникот Митко Јанчев оствари средба со претседателот на Занаетчиската комора на Македонија, Агрон Фазлији
Модифицираниот француски предлог од утре на увид пред јавноста
Модифицираниот француски предлог од утре на увид пред јавноста
Ковачевски: Имаме план и стратегија која очигледно дава резултати
Ковачевски: Имаме план и стратегија која очигледно дава резултати
БРАВО: Бесплатен паркинг на затворените паркиралишта на ЈП „Градски паркинг“ Скопје при дарување крв
БРАВО: Бесплатен паркинг на затворените паркиралишта на ЈП „Градски паркинг“ Скопје при дарување крв

ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА КРЕАТОРОТ НА НОВАТА ДОКТРИНА НА ВМРО ДПМНЕ, МАРЈАН ЃОРЧЕВ: СОРОС ФОНДАЦИЈА 30 ГОДИНИ ЈА УНИШТУВА МАКЕДОНИЈА!!!

– Сорос Фондација 30 години ја уништува оваа земја и овој народ, тоа е таа длабока држава инсталирана да не уништи!

Марјан Ѓорчев во емисијата на Васко Ефтов, Во Центар на Јутуб. Тој е креаторот на новата доктрина на ВМРО ДПМНЕ со која Мицковски кажа дека партијата се менува и реформира. Ова е на иста линија со Виктор Орбан и неговата опаеднатост со Џорџ Сорос.

Инаку Сорос ФОндацијата овие 30 години има дадено милиони евра за екологија, за помош на жените и на Ромите како заедница и за помош на медиумите во земјава, истите тие медиуми кои ВМРО ДПМНЕ ги сотре за време 12 години заробена држава.

loading...

dow go88 hướng dẫn tải go88 về iphone Tải Go88 cho máy tính PC Windows phiên bản mới nhất

https://tai.sunwin.gg/