Филипче: Пуштен во употреба новиот лабораториски фрижидер за Клиниката за Ортопедија, донација од Германската амбасада
Филипче: Пуштен во употреба новиот лабораториски фрижидер за Клиниката за Ортопедија, донација од Германската амбасада
Лукаревска: ВМРО влече назад, СДСМ води напред
Лукаревска: ВМРО влече назад, СДСМ води напред
Маричиќ: Бугарија нe блокира зашто ЕУ сакаше македонски превод
Маричиќ: Бугарија нe блокира зашто ЕУ сакаше македонски превод
Заев: Ме плаши порастот на евроскептицизмот, а со вакви одлуки и ЕУ тоа го овозможи
Заев: Ме плаши порастот на евроскептицизмот, а со вакви одлуки и ЕУ тоа го овозможи
СИНОЌА ЕВАКУИРАН ХОТЕЛОТ МЕРИОТ ПОРАДИ ОПАСНОСТ ОД ПОЖАР
СИНОЌА ЕВАКУИРАН ХОТЕЛОТ МЕРИОТ ПОРАДИ ОПАСНОСТ ОД ПОЖАР
Филипче најавува забрзано темпо на вакцинација
Филипче најавува забрзано темпо на вакцинација
Ахмети за Мицкоски: Како лидер на ВМРО-ДПМНЕ треба да биде многу поактивен за државните интереси
Ахмети за Мицкоски: Како лидер на ВМРО-ДПМНЕ треба да биде многу поактивен за државните интереси
ПОЛИТИКАТА НА ЕУ КОН ЗАПАДЕН БАЛКАН ПРИКАЖАНА СО ЕДНА ФОТО МОНТАЖА
ПОЛИТИКАТА НА ЕУ КОН ЗАПАДЕН БАЛКАН ПРИКАЖАНА СО ЕДНА ФОТО МОНТАЖА

ШОКАНТНА ПОРАКА И ЗАКАНА НА РЕЖИМСКИОТ КУРТОН МОМИРОВСКИ ДО ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: СПРЕМИ СЕ ДА БИДЕШ АПСЕН, ТВОИТЕ ДЕЦА ЌЕ СЕ СРАМАТ ОД ТЕБЕ!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

– Добро е што има искуство од апсење, пак ќе му треба тоа, а неговите деца ќе се срамат од тоа што го работи нивниот родител!

Куртонот Момировски наместо со критика, му се закануваше на премиерот и му ги навредуваше децата, свиња режимска куртонска расипана! Децата на Момировски треба да се срамат што нивниот татко уште служи на пребеганата мафија во Будимпешта!

loading...

AniWatch aniwatch: DARLING in the FRANXX (Dub) (https://aniwatch.pro/m/nrgQ) Episode 24

AnimeTV plunderer anime tv: Watch Fairy Tail Episode 52 (https://animetv.cc/m/wP8/ep-52)