Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Највисокото раководство на СДСМ вечерва ќе го разгледува францускиот предлог, Богоев пред седницата на раководството на СДСМ: Сега е клучно ВМРО-ДПМНЕ да се вразуми и да се обединиме како држава
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
Ковачевски: Нашите забелешки дека историските прашања и протоколот не може да бидат дел од преговарачката рамка се содржани во новиот предлог
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) ЕФТОВ: НЕ СМЕЕМЕ ДА ИЗБРЗАМЕ И ДА ГО ОДБИЕМЕ ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ, ТОА ЌЕ БИДЕ КАРДИНАЛНА ИСТОРИСКА ГРЕШКА
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
(ВИДЕО) Денеска општина Кавадарци им ги доделени решенијата на 16 невработени лица се ангажирани за извршување на општо корисна работа
Денеска во својот кабинет градоначалникот Митко Јанчев оствари средба со претседателот на Занаетчиската комора на Македонија, Агрон Фазлији
Денеска во својот кабинет градоначалникот Митко Јанчев оствари средба со претседателот на Занаетчиската комора на Македонија, Агрон Фазлији
Модифицираниот француски предлог од утре на увид пред јавноста
Модифицираниот француски предлог од утре на увид пред јавноста
Ковачевски: Имаме план и стратегија која очигледно дава резултати
Ковачевски: Имаме план и стратегија која очигледно дава резултати
БРАВО: Бесплатен паркинг на затворените паркиралишта на ЈП „Градски паркинг“ Скопје при дарување крв
БРАВО: Бесплатен паркинг на затворените паркиралишта на ЈП „Градски паркинг“ Скопје при дарување крв

ШОКАНТНО: ГРУЕВСКИ ИМА КОМПРОМИТИРАЧКИ СНИМКИ И ЗА МИЦКОВСКИ, ТАКА ГО КОНТРОЛИРА ДА МУ ЈА ЧУВА ФОТЕЉАТА?!?!

Дали Груевски го снимал и Мицкоски, прашува СДСМ

По честите посети на Христијан Мицкоски на Будимпешта, локацијата каде што е пребеган Никола Груевски, со право се поставуваат прашањата со што криминалецот во бегство го држи Мицкоски под контрола, соопштија од СДСМ.

„И Мицкоски ли е сниман од страна на Груевски па затоа мора да ги спроведува сите негови нарачки? Што се има Груевски за Мицкоски за овој да мора по секоја цена да му ги брани криминалите? Секојдневно се покажува дека во ВМРО-ДПМНЕ нема никаква промена, тоа е партија предводена од Груевски, партија заштитник на криминалот“, велат од СДСМ.

Инаку, владејачката партија алудира на снимките што излегоа меѓу Груевски и бизнисменот Орце Камчев, кои говорат за Плацевите на Водно. Груевски ја потврди автентичноста на снимките, a Мицкоски во исто време беше во Будимпешта на повик на Виктор Орбан.

loading...

nạp tiền go88 bằng sms go88 mới nhất GO88 - Thiên Đường Giải Trí Online, Game Bài Online

sunwin investment sunwin electric bus sunwin app