ЈАНИ МАКРАДУЛИ ЌЕ ЈА СПАСИ МАКЕДОНСКА ПОШТА ОД БАНКРОТ - Првпат воведена е-трговија во Пошта – онлајн нарачки со можност за испорака до адреса
ЈАНИ МАКРАДУЛИ ЌЕ ЈА СПАСИ МАКЕДОНСКА ПОШТА ОД БАНКРОТ - Првпат воведена е-трговија во Пошта – онлајн нарачки со можност за испорака до адреса
ДЕЦАТА НА ЗАЕВИ СЕ МИРНИ И ВОСПИТАНИ ДЕЦА, НЕ СЕ ТОА БАГАБОНТИ И УЛИЧАРИ КАКО ШТО ВМРО ДПМНЕ ПОСАКУВА: Панче Заев негира негова вмешаност за наводен инцидент во скопски локал
ДЕЦАТА НА ЗАЕВИ СЕ МИРНИ И ВОСПИТАНИ ДЕЦА, НЕ СЕ ТОА БАГАБОНТИ И УЛИЧАРИ КАКО ШТО ВМРО ДПМНЕ ПОСАКУВА: Панче Заев негира негова вмешаност за наводен инцидент во скопски локал
(ВИДЕО) ВАСКО ЕФТОВ СИ СЕ ПОФАЛИ: ДА САКАВ ДА СЕ ПРОДАДАМ НА ПАРТИИТЕ, НЕМАШЕ ДА ЧУВАМ ДЕЦА ДОДЕКА ЖЕНА МИ ЈА МОНТИРА ЕМИСИЈАТА!
(ВИДЕО) ВАСКО ЕФТОВ СИ СЕ ПОФАЛИ: ДА САКАВ ДА СЕ ПРОДАДАМ НА ПАРТИИТЕ, НЕМАШЕ ДА ЧУВАМ ДЕЦА ДОДЕКА ЖЕНА МИ ЈА МОНТИРА ЕМИСИЈАТА!
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НОВА ВЛАДА ПОСЛЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: НОВА ВЛАДА ПОСЛЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ
НИКОЛОВСКИ: Носењето на потребните законски измени за мерките од Планот за борба против корупција се важни за запазување на роковите за имплементација на Планот. Ова денеска го посочивме како исклучително важно на средбата со Претседателот на Собранието на РСМ, Талат Џафери
НИКОЛОВСКИ: Носењето на потребните законски измени за мерките од Планот за борба против корупција се важни за запазување на роковите за имплементација на Планот. Ова денеска го посочивме како исклучително важно на средбата со Претседателот на Собранието на РСМ, Талат Џафери
(ВИДЕО) ФИЛИПЧЕ: ДОСЕГА НЕМА ОПАСНИ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ КАЈ ВАКЦИНИРАНИТЕ, ОСВЕН МАЛО ЦРВЕНИЛО И ПОКАЧЕНА ТЕМПЕРАТУРА КАЈ ЕДЕН ВАКЦИНИРАН
(ВИДЕО) ФИЛИПЧЕ: ДОСЕГА НЕМА ОПАСНИ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ КАЈ ВАКЦИНИРАНИТЕ, ОСВЕН МАЛО ЦРВЕНИЛО И ПОКАЧЕНА ТЕМПЕРАТУРА КАЈ ЕДЕН ВАКЦИНИРАН
(ВИДЕО) ЗАЕВ: ИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА КАКО ЌЕ СЕ ОДРАЗИ ВРЗ СДСМ АКО НЕКОЈ ФУНКЦИОНЕР НА СДСМ БИДЕ ФАТЕН ВО КРИМИНАЛ, ПОВАЖНА МИ Е БИТКАТА ПРОТИВ КРИМИНАЛОТ!
(ВИДЕО) ЗАЕВ: ИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА КАКО ЌЕ СЕ ОДРАЗИ ВРЗ СДСМ АКО НЕКОЈ ФУНКЦИОНЕР НА СДСМ БИДЕ ФАТЕН ВО КРИМИНАЛ, ПОВАЖНА МИ Е БИТКАТА ПРОТИВ КРИМИНАЛОТ!
ДЕСНИЧАРИТЕ УСПЕАЈА ДА ЈА УПРОПАСТАТ НАЈЛИБЕРАЛНАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ - СО ОВА ИСЛАМОТ ПРАКТИЧНО Е ЗАБРАНЕТ КАКО ВЕРА ВО СРЦЕТО НА ЕВРОПА: Швајцарците изгласаа забрана за носење никаб и бурка
ДЕСНИЧАРИТЕ УСПЕАЈА ДА ЈА УПРОПАСТАТ НАЈЛИБЕРАЛНАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ - СО ОВА ИСЛАМОТ ПРАКТИЧНО Е ЗАБРАНЕТ КАКО ВЕРА ВО СРЦЕТО НА ЕВРОПА: Швајцарците изгласаа забрана за носење никаб и бурка

ШОКАНТНО – ГРУЈО СПРЕМАЛ УШТЕ ЕДЕН ДВОРЕЦ НА ВОДНО: КАМЧЕВ ГО КУПИЛ ПОШТЕНСКОТО ОДМОРАЛИШТЕ НА ГОРНО ВОДНО?!

За тоа чие е ова одморалиште истрага правеше весникот Вечер пред неколку месеци но тие не успеаја да дознаат.

Ние добивме денеска анонимно писмо кое навестува дека Камчев успеал да се дограби до оваа атрактивна локација во срцето на Водно, дали за себе дали пак зад тоа се крие уште еден неуспешен обид на Груевски да си направи дворец длабоко во шумата на Водно:

Здраво Саше,
Едно нешто кое можеби ќе те интересира да го истражиш.
Имено, како сопственик на Поштенското одморалиште на Водно се јавува една фирма која се вика
ДРУШТВО ЗА ТРГОВИЈА И УСЛУГИ НОВОМАТРИКС ДООЕЛ СКОПЈЕ ТОДОР АЛЕКСАНДРОВ 185
Број на имотен лист 172, катастарска општина Горно Водно.
Може да видиш и на интернет преку следниот линк https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/
Број на парцела е 1183/2
Она што е интересно е дека една фирма со многу слично име се јавува во консолидираниот финансиски извештај на Камчев консалтинг дооел Скопје.
Линк до извештајот http://orka.com.mk/izveshtaj/konsolidiran-izveshtaj-2016.pdf
Сега на вебсајтот на УЈП може да се најде само една компанија со име Новоматрикс ( http://www.ujp.gov.mk/mk/prebaruvanje_pravni_lica/prikazi?edb=MK4028013521286 ) но таа е со адреса во Битола, не знам дали е истата со сменето седиште или е нова, ама по овој оглас во АВРМ, изгледа се занимаваат со некој ископ кој се довива во три смени 🙂 https://e-rabota.av.gov.mk/OglasDetali.aspx?OglasPPRId=1401610
Истражи малку!
Поздрав!

loading...

Tsukimichi -Moonlit Fantasy- (https://crunchyrollfree.com/m/gqzw) Episode Preview at Crunchyroll free premium crunchyroll 2020

Black Clover (https://kissanimeonline.com/m/o79M) Episode 159 at website https://kissanimeonline.com haikyuu kissanime