Нека е за многу години овој голем ден, историски за православието и за македонската државност, напиша на Фејсбук поранешниот премиер Зоран Заев
Нека е за многу години овој голем ден, историски за православието и за македонската државност, напиша на Фејсбук поранешниот премиер Зоран Заев
Тренчевска: Преку подобрување на условите за странски работници и поедноставување на законските процедури, придонесуваме во намалувањето на дефицитот на работна сила
Тренчевска: Преку подобрување на условите за странски работници и поедноставување на законските процедури, придонесуваме во намалувањето на дефицитот на работна сила
Архиепископ Стефан: 55 години седевме и чекавме во тремот, сега имаме кој да се погрижи за нас
Архиепископ Стефан: 55 години седевме и чекавме во тремот, сега имаме кој да се погрижи за нас
Шаќири во Лондон се сретна со стипендисти на АУЕ ФОН: Некој од вас ќе биде следниот Илон Маск
Шаќири во Лондон се сретна со стипендисти на АУЕ ФОН: Некој од вас ќе биде следниот Илон Маск
Николоски, Муцунски, Мисајловски, Мицевски, Сајкоски, Милошоски: Радувај се Македонијо! Да ни е вековита автокефалноста!
Николоски, Муцунски, Мисајловски, Мицевски, Сајкоски, Милошоски: Радувај се Македонијо! Да ни е вековита автокефалноста!
Павле Трајанов: Честитки за автокефалноста на МПЦ-ОХРИДСКА АРХИЕПИСКОПИЈА
Павле Трајанов: Честитки за автокефалноста на МПЦ-ОХРИДСКА АРХИЕПИСКОПИЈА
ЏАФЕРИ: Почитувани граѓани дозволете ми од име на пратениците и од мое лично име, да Ви го честитам денешниот празник – 24 Мај, Денот на сесловенските просветители, светите браќа Кирил и Методи
ЏАФЕРИ: Почитувани граѓани дозволете ми од име на пратениците и од мое лично име, да Ви го честитам денешниот празник – 24 Мај, Денот на сесловенските просветители, светите браќа Кирил и Методи
ПЕРФИДНИ ЛИЦЕМЕРИ: ЗА ВМРОВЦИТЕ СИНОТ НА ХОРХЕ НЕ БЕШЕ ПРОБЛЕМ ДА ОДИ КАЈ ПАПАТА, НО УДРИЈА ПО ЌЕРКАТА НА КОВАЧЕВСКИ
ПЕРФИДНИ ЛИЦЕМЕРИ: ЗА ВМРОВЦИТЕ СИНОТ НА ХОРХЕ НЕ БЕШЕ ПРОБЛЕМ ДА ОДИ КАЈ ПАПАТА, НО УДРИЈА ПО ЌЕРКАТА НА КОВАЧЕВСКИ

ШОКАНТНО: ЈАНКО БАЧЕВ ИМ ОБЈАВИ ВОЈНА НА АЛБАНЦИТЕ, БОШЊАЦИТЕ И ВЛАСИТЕ ВО ЗЕМЈАВА

Лидерот на Единствена Македонија, Јанко Бачев напиша на фб дека им објавува војна на малцинствата во земјава:

Tерористи на УЧК доминираат во политиката, влијателни Бошњаци и Власи на ТВ гостувања повампируваат на антимакедонска основа, бугарските јаничари кои не издржале во историјата во отворен антимакедонски поход…сите тие ни објавија војна и го убиваат нашиот народ. Турците и Србите во Македонија засега коректни.

Да направиме премиер кој бесмилосно и силно ќе возврати. Јас #можам. Марионета како Заев со своето општество за сите во кое нема Македонци, не се осмелува. Нашата иднина е во прашање!

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime website JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

AnimeDao Attack on Titan Season 2 Episode 9

watch anime SK8 the Infinity

anime sites AnimeDao The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

AnimeDao Attack on Titan (Dub)