БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

ШОКАНТНО, ОВА НЕ СЕ ЛУЃЕ, ОВА СЕ МОНСТРУМИ – ЕВРЕЈКАТА МИЗРАХИ ПРОТИВ ПРИМАЊЕ БЕГАЛЦИ ОД АВГАНИСТАН?!?!

– Во Европа не ги примаат а ние ќе ги примиме?! Зошто? Имаме ли пари за да ги примиме? Дали е безбедно да ги примиме? Заев лаже дека е хуман, досега не покажа таква хуманост кон народот…

Рашел Мизрахи, горда Еврејка, која би требало да знае за вековниот прогон на еврејскиот народ кој бегал од анти семитизмот и фашизмот од цел свет и прво биле примени во САД а најспосле како народ бил примен од Британија во Палестина за да си формира своја држава, сега е против помагање на бегалците од Авганистан?!?!

Овие не се луѓе, овие се монструми, немаат ниту душа ниту срце ниту пак почитуваат историја, минато, корени на својот народ…

Ние не сакаме да и забраниме на Мизрахи да биде себичен и лош човек, но таа цело време го акцентира своето еврејско потекло а тоа со себе носи и една историја на еден измачен прогонет народ кој бил бркан и убиван со векови на целата земјина топка и сега да излезеш со ваков став е безмалку зачудувачки…

loading...

anime streaming. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch My Hero Academia Season 4 Episode 24

AniWatch DARLING in the FRANXX (Dub)

AniWatch Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

AniWatch Pokémon Journeys: The Series Episode 82

animes online DARLING in the FRANXX (Dub)