ГОСПОДЕ МИЛИ БОЖЕ: ВМРО ДПМНЕ ГО ПРАТИЈА ВО ОБСЕ ДА ЗБОРИ ЗА КОРУПЦИЈА ЧОВЕКОТ ОФИЦИЈАЛНО ОБВИНЕТ ЗА КРИМИНАЛ ОД 4.7 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА НАБАВКАТА НА КИНЕСКИТЕ АВТОБУСИ
ГОСПОДЕ МИЛИ БОЖЕ: ВМРО ДПМНЕ ГО ПРАТИЈА ВО ОБСЕ ДА ЗБОРИ ЗА КОРУПЦИЈА ЧОВЕКОТ ОФИЦИЈАЛНО ОБВИНЕТ ЗА КРИМИНАЛ ОД 4.7 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА НАБАВКАТА НА КИНЕСКИТЕ АВТОБУСИ
Мицкоски да не бега туку да одговори дали знае каде завршиле парите од „Криминалните парцели“, дали во ВМРО-ДПМНЕ?
Мицкоски да не бега туку да одговори дали знае каде завршиле парите од „Криминалните парцели“, дали во ВМРО-ДПМНЕ?
(Фото) Ова се сите осомничени за случајот “Делчевски ниви”: Сите добија 30 дена притвор, ќе одговараат за измама во службата, помагање и соизвршителство во криминал тежок 1,5 милиони евра
(Фото) Ова се сите осомничени за случајот “Делчевски ниви”: Сите добија 30 дена притвор, ќе одговараат за измама во службата, помагање и соизвршителство во криминал тежок 1,5 милиони евра
(ВИДЕО) Градоначалникот Касами најави тимови за поддршка на земјоделците и за развој на руралниот туризам во Општина Тетово
(ВИДЕО) Градоначалникот Касами најави тимови за поддршка на земјоделците и за развој на руралниот туризам во Општина Тетово
ОВА Е СТРАШНО: НОВИНАРКА НА ФОКУС ОТИДЕ ВО ИДРИЗОВО И НАПРАВИ ИНТЕРВЈУ СО 10 ЖЕНИ КОИ СИ ГИ УБИЛЕ МАЖИТЕ НА СПИЕЊЕ СО СЕКИРА И СО ТОКМАК И ГИ ПРЕСТАВИ КАКО ХЕРОИНИ, ПОРАКАТА ДО ЖЕНИТЕ Е ДА СИ ГИ УТЕПААТ МАЖИТЕ КОИ ГИ МАЛТРЕТИРААТ НАМЕСТО ДА СЕ РАЗВЕДАТ ОД НИВ
ОВА Е СТРАШНО: НОВИНАРКА НА ФОКУС ОТИДЕ ВО ИДРИЗОВО И НАПРАВИ ИНТЕРВЈУ СО 10 ЖЕНИ КОИ СИ ГИ УБИЛЕ МАЖИТЕ НА СПИЕЊЕ СО СЕКИРА И СО ТОКМАК И ГИ ПРЕСТАВИ КАКО ХЕРОИНИ, ПОРАКАТА ДО ЖЕНИТЕ Е ДА СИ ГИ УТЕПААТ МАЖИТЕ КОИ ГИ МАЛТРЕТИРААТ НАМЕСТО ДА СЕ РАЗВЕДАТ ОД НИВ
(ВИДЕО) ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГИ РАЗЛУТИ ФЕМИНИСТКИТЕ: Додека некои жени очекуваат вистински мажи според дефиниција, многу добри мажи поминуваат покрај нив или во нивниот живот и се игнорирани, и некои од тие жени остануваат сами
(ВИДЕО) ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГИ РАЗЛУТИ ФЕМИНИСТКИТЕ: Додека некои жени очекуваат вистински мажи според дефиниција, многу добри мажи поминуваат покрај нив или во нивниот живот и се игнорирани, и некои од тие жени остануваат сами
Голем пожар во Солун на плоштадот Аристотел, спасени 44 лица, има и повредени
Голем пожар во Солун на плоштадот Аристотел, спасени 44 лица, има и повредени
Пожарникари од шест европски земји ќе бидат распределени во Грција за да помагаат во пожарите во текот на летото
Пожарникари од шест европски земји ќе бидат распределени во Грција за да помагаат во пожарите во текот на летото

ШОКАНТНО, ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ НА ЗАМИНУВАЊЕ ГО ОДНЕЛ КАФЕМАТОТ СО СЕБЕ, ДАНЕЛА ДВА МЕСЕЦА НЕ ПИЕЛА КАФЕ И БИЛА ГРОГИ И НЕ МОЖЕЛА НИШТО ДА СРАБОТИ

Мактел дознава дека Петре Шилегов прописно му ебал матер на град Скопје.

Иако човекот и остави на Данела еден мост во изградба, еден проектиран и обезбедени пари, почната реставрација на Универзална со обезбедени пари, почнат БРТ тамвај со обезбедени пари и проект и објавен меѓународен тендер изготвен од стручњаци од Израел и ЕУ, средена ЛАЈКА, средена ЗОО, 30 нови еко автобуси во ЈСП, 30 нови камиони и над 200 нови контејнери за Комунална Хигиена, изготвен проект СМАРТ СИТИ за заштеда на струја за осветлување и дигитално менаџирање на градот, средена ДРИСЛА вратена на градот со купена нова печка за медицински отпад, започнат проект за ново градско парно кое ќе го намали загадувањето за 50-% во наредните 10 години, 4 нови булевари и обнова на сите постоечки булевари со последниот Киро Глигоров во завршна фаза, десетина нови паркови низ градот од кои два на кров во центарот на градот, реновирани тротоари со ново зеленило, среден парк со нови трим патеки, над 100 километри нови вело патеки, проектирана клучка кај Момин Поток со обезбедени пари со која ќе се реши застојот кај Момин Поток кон Качанички Пат, сепак се чини тоа сето паѓа во вода затоа што Петре злобно себично и свирепо и нанел смртен удар на мандатот на Данела.

Имено на одење, Петре си го грабнал кафематот кој му бил омилен и си го купил со свои пари па Данела цели два месеца се немало напиено кафе, била гроги, главата и пукала секој ден и не можела да мисли и делува. Затоа два месеца нема сработено ништо ниту па му дигала телефон на Стевче и бегала од новинари, едноставно без кафе не била на себе и не знаела што со себе.

Петре бе каде ќе ти оди душата го еба Скопје, ја изремети жената, како не ти е срам?!

Конечно дури вчера го решиле проблемот успеале да добијат донација кафе мат, Данела молела два месеца да и донираат кафе мат и заборавила на китењето на Скопје. Дознаваме дека од ВМРО ДПМНЕ и донеле нов кафемат, унгарски, не му се знае потеклото односно кој го платил, иако имал налепница РИЦ КАРЛТОН БУДАПЕСТ, дали Грујо го мафтосал од својот омилен хотел во кој престојува?!?!

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

AniWatch Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 140

AniWatch WONDER EGG PRIORITY Episode 9

animes online AniWatch Komi Can’t Communicate

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 13