Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ШОКАНТНО: ПО ДОКТОРИТЕ ОД СИСТИНА, СЕ ЈАВИЈА И СОБАРКИТЕ И КЕЛНЕРИТЕ ОД МЕРИОТ – ДА СЕ ПУШТИ МИЈАЛКОВ ОД ПРИТВОР ЗАТОА ШТО НИЕ БЕЗ НЕГО НЕ ЗНАЕМЕИ НЕМАМЕ ВОЉА ДА РАБОТИМЕ

По смешното писмо од докторите од Систина кои се пожалија до јавноста дека без Орце Камчев не можеле да лечат пациенти и апелираа бизнисменот да биде пуштен од притвор, сега се јавија и собарките и келнерите од хотел Мериот!

– Апелираме да се пушти Сашо Мијалков од притвор веднаш, без него во хотелот некако нема дисциплина нити воља за работа, друго си е он кога е тука кога ќе го видиш со тоа подочњаците страв те фаќа и одма добиваш моментална мотивација за работа, вака хотелот е како село без кучиња. – се жалат собарките и келнерите од Мериот.

(ОВА Е САТИРИЧНА СТОРИЈА, ИАКО ПОЛА ОД СТОРИЈАТА Е ТОЧНА, ДРУГАТА ПОЛОВИНА МАЛЦЕ НЕ Е)

loading...

Watch Life Lessons with Uramichi-Oniisan Episode 9

AniWatch: Love♥Love? anime episode 9 online free at https://aniwatch.pro watch anime

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Ikkitousen: Dragon Destiny (Dub) (https://kissanime.mx/m/B6eE) Episode 12

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/106401427678513382854

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimelol