БРАВО - НОВА ТРИБИНА НА СТАДИОНОТ ВО ЧАИР
БРАВО - НОВА ТРИБИНА НА СТАДИОНОТ ВО ЧАИР
ПОЛЕКА ПОЛЕКА СЕ БЛИЖИМЕ КОН КРАЈОТ НА ЕДНА МНОГУ УСПЕШНА ОПЕРАЦИЈА - Попишани над еден милион граѓани!
ПОЛЕКА ПОЛЕКА СЕ БЛИЖИМЕ КОН КРАЈОТ НА ЕДНА МНОГУ УСПЕШНА ОПЕРАЦИЈА - Попишани над еден милион граѓани!
Директорот Весковски бара извинување од ВМРО-ДПМНЕ, во спротивно се закани со тужба
Директорот Весковски бара извинување од ВМРО-ДПМНЕ, во спротивно се закани со тужба
СДСМ: Фотографиите на Филипче и Вице Заев се од пред две години, ВМРО-ДПМНЕ манипулира
СДСМ: Фотографиите на Филипче и Вице Заев се од пред две години, ВМРО-ДПМНЕ манипулира
НЕМОЈ НЕ НЕ РАДУЈ - МАКЕДОНЦИТЕ БЕЗ ВИЗИ ВО САД?: Министерот Османи соопшти детали
НЕМОЈ НЕ НЕ РАДУЈ - МАКЕДОНЦИТЕ БЕЗ ВИЗИ ВО САД?: Министерот Османи соопшти детали
БОЈКО СЕ ВРАЌА ЗА ПРЕМИЕР - Бугарија: ГЕРБ сe врaти на првото место во довербата кај граѓаните, а партијата на двајцата поранешни технички министри има рејтинг од девет отсто пред новите парламентарни избори
БОЈКО СЕ ВРАЌА ЗА ПРЕМИЕР - Бугарија: ГЕРБ сe врaти на првото место во довербата кај граѓаните, а партијата на двајцата поранешни технички министри има рејтинг од девет отсто пред новите парламентарни избори
СИМОВСКИ: СИСТЕМОТ ЗА ПОПИС Е ТАКА НАПРАВЕН ДА КОГА ЕДНАШ ЌЕ СЕ ВНЕСЕ ПОДАТОК ВО БАЗАТА ПОТОА НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГО ИЗБРИШЕ ИЛИ ИЗМЕНИ, ТОА Е НЕВОЗМОЖНО
СИМОВСКИ: СИСТЕМОТ ЗА ПОПИС Е ТАКА НАПРАВЕН ДА КОГА ЕДНАШ ЌЕ СЕ ВНЕСЕ ПОДАТОК ВО БАЗАТА ПОТОА НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГО ИЗБРИШЕ ИЛИ ИЗМЕНИ, ТОА Е НЕВОЗМОЖНО
(ВИДЕО) БРАВО СДСМ: Исплатени 230 милиони денари субвенции за 4.846 земјоделски субјекти, вистински се грижиме за секој земјоделец
(ВИДЕО) БРАВО СДСМ: Исплатени 230 милиони денари субвенции за 4.846 земјоделски субјекти, вистински се грижиме за секој земјоделец

ШОКАНТНО: Со воајерство не се задржува фотелја! Медиуми на Мицкоски безобразно задираат во приватноста на Коневски

Попладнево е забележан камерман како ги снима дворот и станот во кој живее поранешниот градоначалник на Општина Аеродром, Ивица Коневски и со тоа се наметна прашањето за директно задирање во неговата приватност и приватноста на неговото семејство.

Според неофицијални информации, станува збор за снимател од медиум близок на Христијан Мицкоски.

Ова видео стана вирално на социјалните мрежи каде луѓето коментираат дека станува збор за чисто воајерство и обид за дискредитација на Коневски, кој е член на Иницијативниот одбор за одржување вонреден конгрес.

Видеото создаде негодување и наиде на големо неодобрување на социјалните мрежи, затоа што, како што се наведува во коментарите, никој нема право да задира во туѓата приватност на ваков „безобразен“ начин.

На случката со снимателот, претходеше објава на блиски портали на Мицкоски, во која се наведува дека Коневски кој веќе три години има своја адвокатска канцеларија, е инвеститор на зграда во Аеродром.

Познавачи на приликите сметаат дека ова е класична хајка против Коневски со цел да се прикаже во негативно светло само заради фактот што е еден од предводниците за смена на Мицкоски./крај/

loading...

GaoGaiGar Final Episode 8

Website https://4anime.biz: Watch Ayakashi 4anime Episode 12 persona 4 the animation english

GoGoAnime: Next War Chronicle Ehrgeiz anime episode 12 online free at https://gogoanime.be gogoanime tower of god

AnimeHeaven: Sword Art Online II: Debriefing anime episode Full online free at https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven

Cutoutandkeep: https://www.cutoutandkeep.net/users/kissanimemx

Mobypicture: http://www.mobypicture.com/user/gogoanimebe