Бочварски: Семејството на Верица Белчовска која спаси 4 животи ќе добие стан во Струмица
Бочварски: Семејството на Верица Белчовска која спаси 4 животи ќе добие стан во Струмица
Шекеринска одржа предавање на Одбранбениот колеџ на НАТО во Рим: Ги делиме евроатлантските вредности, се адаптираме на промените, ја штитиме колективната безбедност
Шекеринска одржа предавање на Одбранбениот колеџ на НАТО во Рим: Ги делиме евроатлантските вредности, се адаптираме на промените, ја штитиме колективната безбедност
ОВИЕ ЛУЃЕ ВРАБОТУВААТ ДЕСЕТИЦИ ИЉАДИ НАРОД: Стопанската Комора ги избра замениците претседатели и потпретседатели на седницата на собранието
ОВИЕ ЛУЃЕ ВРАБОТУВААТ ДЕСЕТИЦИ ИЉАДИ НАРОД: Стопанската Комора ги избра замениците претседатели и потпретседатели на седницата на собранието
Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Северна Македонија
Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Северна Македонија
Русковска: Не е работа на Мицкоски и Пендаровски да коментираат судски одлуки, така се врши притисок
Русковска: Не е работа на Мицкоски и Пендаровски да коментираат судски одлуки, така се врши притисок
Премиерот Зоран Заев в понеделник на средба со претседателката на ЕК, Урсула фон дер Лајен
Премиерот Зоран Заев в понеделник на средба со претседателката на ЕК, Урсула фон дер Лајен
Бислимоски: Скопјани може да очекуваат поевтино парно греење во следната грејна сезона
Бислимоски: Скопјани може да очекуваат поевтино парно греење во следната грејна сезона
Растот на извозот од 7,8 отсто е потврда за успешноста на економските мерки на Владата предводена од СДСМ
Растот на извозот од 7,8 отсто е потврда за успешноста на економските мерки на Владата предводена од СДСМ

ШОКАНТНО: УДАРНАТА МЕДИСКА ТУПАНИЦА НА ВМРО ДПМНЕ, УРЕДНИКОТ НА ИНФОМАКС ШИРИ ТЕОРИИ НА ЗАГОВОР ЗА КОРОНАТА И ВАКЦИНИТЕ

Неверојатно! Главната медиска тупаница на ВМРО ДПМНЕ, новиот Латас, Ацо Мечка, уредник на Инфомакс, во интервју со Мирка Класната отворено ширеа теории на заговор за пандемијата за корона и за вакцините, особено онаа легендарна приказна дека во вакцините имало чипови од Бил Гејтс?!?!

Ова е невидено шарлатанство од опозицијата, која ем вели дека короната е опасна и затоа не одат на избори, ем велат дека короната не постои, ем дека вирусот не е опасен, значи невиден хаос извира од Белата Палата на ВМРО ДПМНЕ!!!

loading...

GoGoAnime free anime: Fairy Tail (Dub) (https://gogoanime.be/m/EY4j) Episode 175

KissAnime kissanime online: Attack on Titan Episode 25