МЗШВ со потсетување до земјоделците: Уште 2 дена рок за доставување апликации за закуп на земјоделско земјиште до 3 хектари
МЗШВ со потсетување до земјоделците: Уште 2 дена рок за доставување апликации за закуп на земјоделско земјиште до 3 хектари
Претседателот Стево Пендаровски ја предводи државната делегација на Самитот на НАТО во Мадрид
Претседателот Стево Пендаровски ја предводи државната делегација на Самитот на НАТО во Мадрид
Бројката на загинати во ракетираниот трговски центар во Украина се искачи на 18, 36 лица се водат како исчезнати, ЕУ и САД го осудија нападот
Бројката на загинати во ракетираниот трговски центар во Украина се искачи на 18, 36 лица се водат како исчезнати, ЕУ и САД го осудија нападот
БРАВО - ЕРДОГАН УЧЕЛ ПОЛИТИКА ОД ТИТО: Еден ден откако одби да воведе санкции кон Русија, Турција го крена ветото за влез на Шведска и Финска во НАТО, Бајден веднаш упати честитка до сите
БРАВО - ЕРДОГАН УЧЕЛ ПОЛИТИКА ОД ТИТО: Еден ден откако одби да воведе санкции кон Русија, Турција го крена ветото за влез на Шведска и Финска во НАТО, Бајден веднаш упати честитка до сите
БРАВО, УШТЕ ИМА НАДЕЖ ДЕКА ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ МОЖЕ ДА СЕ ПОДОБРИ: Османи со тим од МНР бил на преговори во Софија
БРАВО, УШТЕ ИМА НАДЕЖ ДЕКА ФРАНЦУСКИОТ ПРЕДЛОГ МОЖЕ ДА СЕ ПОДОБРИ: Османи со тим од МНР бил на преговори во Софија
Затворени двата конзулата на Русија во Бугарија заради протерувањето на 70 руски дипломати
Затворени двата конзулата на Русија во Бугарија заради протерувањето на 70 руски дипломати
Британката Гилејн Максвел осудена на 20 години затвор, му помагала на американскиот милијардер Епштајн да силува десетици девојчиња додека ги држеле заробени на остров
Британката Гилејн Максвел осудена на 20 години затвор, му помагала на американскиот милијардер Епштајн да силува десетици девојчиња додека ги држеле заробени на остров
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност
Интервју со Рафајловски: Одлуката на РКЕ за цената на струјата нема да предизвика голем удар врз потрошувачите и ќе ја задржи социјалната стабилност

ШОКАНТНО – ЗОШТО ОВОЈ НЕ Е ИЗБРКАН НА КЛОЦИ ОД ЗЕМЈАВА: МАФИЈАТА СИ КУПИЛА ЕКС ЕВРО КОМЕСАР КОЈ ВАЖИ ЗА РАСИСТ И КОРУМПИРАН ПОЛИТИЧАР КОЈ МЕШЕТАРИ НИЗ ИНСТИТУЦИИТЕ ЗА ДА СПАСИ МАФИЈАШ?!?!

Екс комесарот Јан Фигел важи за расист, водел кампања под слоганот БЕЛА СЛОВАЧКА?!?!

Украл стан од државата па го вратил под притисок на јавноста во Словачка.

Се здобил со фалсификат докторска титула, по признание на сопственикот на приватниот универзитет во Братислава.

Сега мафијата го купила овој потрошен корумпиран екс политичар, му бутнала парички за да мешетари низ земјава и да врши притисок да биде ослободен висок мафијаш, најбогат на балканот според ФОРБС?!?!

Зошто овој човек не е избркан на клоци од земјава?!?! Зошто го примаат на средби?!?! Кој е он да кажува како да судат нашите судови и како да работат нашите обвинители?!?!

Бар да купеа некој човек со углед, овој е тотална нула, дури и последните негови активности во Пакистан пред две години изобилуваат со серија на скандали?!?!

Како ли само ја најдоа оваа будала?! Толку ли се скржави и не им се даваше пари за некој посолиден политичар со повеќе углед?!?!

loading...

go88 events go88 nemo vin go88 eilat

đường link tải sunwin sunwin app sunwin hop