(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“
(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“
ОВА Е НАЈГОЛЕМ ПОДАРОК ЗА 30 ГОДИНИ НЕЗАВИСНОСТ - ОД ИЗВОР НА БЕГАЛЦИ ДО БЕЗБЕДЕН РАЈ ЗА ОНИЕ КОИ БЕГААТ ОД ВОЈНИ - НАШАТА ХУМАНОСТ ОДЕКНА ВО СВЕТСКИТЕ ВЕСНИЦИ
ОВА Е НАЈГОЛЕМ ПОДАРОК ЗА 30 ГОДИНИ НЕЗАВИСНОСТ - ОД ИЗВОР НА БЕГАЛЦИ ДО БЕЗБЕДЕН РАЈ ЗА ОНИЕ КОИ БЕГААТ ОД ВОЈНИ - НАШАТА ХУМАНОСТ ОДЕКНА ВО СВЕТСКИТЕ ВЕСНИЦИ
ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ГЕНЕРАЛОТ И ДА НЕ ЧУВА ОД ПОЖАРИ И ДА КРШИ ЌЕРАМИДИ УШТЕ 50 ГОДИНИ
ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ГЕНЕРАЛОТ И ДА НЕ ЧУВА ОД ПОЖАРИ И ДА КРШИ ЌЕРАМИДИ УШТЕ 50 ГОДИНИ
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: МОРАМ ДА ГО ПОФАЛАМ МИТКО ЈАНЧЕВ, ЧОВЕКОТ СО СВОИ ЛОКАЛНИ СИЛИ УГАСИ ТРИ ГОЛЕМИ ПОЖАРИ КОИ СЕ ЗАКАНУВАА ДА ГО УНИШТАТ ЦЕЛ КОЖУВ
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: МОРАМ ДА ГО ПОФАЛАМ МИТКО ЈАНЧЕВ, ЧОВЕКОТ СО СВОИ ЛОКАЛНИ СИЛИ УГАСИ ТРИ ГОЛЕМИ ПОЖАРИ КОИ СЕ ЗАКАНУВАА ДА ГО УНИШТАТ ЦЕЛ КОЖУВ
Димитров: Нон-пејперот е балканска ујдурма. Дури ни јазикот не соодвествува на англиската граматика
Димитров: Нон-пејперот е балканска ујдурма. Дури ни јазикот не соодвествува на англиската граматика
КОГА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ГО ИМАШ ТРАМП, НАЈГОЛЕМАТА БУДАЛА КОЈА СЕДЕЛА ВО БЕЛАТА КУЌА: Најмоќниот американски генерал два пати тајно се јавил во Пекинг. Се плашел дека Трамп ќе направи војна со Кина, објавени транскрипти
КОГА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ ГО ИМАШ ТРАМП, НАЈГОЛЕМАТА БУДАЛА КОЈА СЕДЕЛА ВО БЕЛАТА КУЌА: Најмоќниот американски генерал два пати тајно се јавил во Пекинг. Се плашел дека Трамп ќе направи војна со Кина, објавени транскрипти
БРАВО СДСМ - ПОСЛЕ 6 ГОДИНИ ВО ПРИЛЕП СЕ ВРАЌА ФУДБАЛОТ НА ГОЛЕМА ВРАТА!!!
БРАВО СДСМ - ПОСЛЕ 6 ГОДИНИ ВО ПРИЛЕП СЕ ВРАЌА ФУДБАЛОТ НА ГОЛЕМА ВРАТА!!!
ИНТЕРВЈУ ФИЛИПОВСКИ: За секој квадрат нов бетон во Аеродром ќе има двојно повеќе зеленило
ИНТЕРВЈУ ФИЛИПОВСКИ: За секој квадрат нов бетон во Аеродром ќе има двојно повеќе зеленило

СИМОВСКИ: ИМАШЕ ДВА СЕРИОЗНИ ХАКЕРСКИ ОБИДИ ЗА УПАД ВО БАЗАТА НА ПОПИСОТ, УСПЕШНО БЕА СПРЕЧЕНИ, МВР ВРШИ ИСТРАГА ЗА СЛУЧАЈОТ

– Нашиот веб сајт е постојано нападнат и затоа имаме проблеми со сајтот, но имаше и сериозни хакерски обиди за упад и во базата на пописот, значи во главните сервери но успешно беа спречени тие напади, и ние тоа го пријавивме во МВР и таму сега се врши истрага, не би можел да знам кој го направил нападот, но има јавно групации кои се противат на пописот и јавно агитираат за неуспешен попис, можмно е некој од нив да стои зад овие напади. Благодарност до Македонски Телеком кој е технички спроведувач на пописот, тие се грижат се да помине во најдобар ред, нивните инженери се многу спремни и вредно работат се да помине во најдобар ред

Шефот на ДЗС, Апостол Симевски на ТВ 24.

loading...

Hentatsu (TV) (https://4anime.biz/m/6Gna) Episode 12

TwistMoe: King of Braves GaoGaiGar Final Grand Glorious Gathering anime episode 12 online free at https://twistmoe.net watch anime free

Genshiken 2 (Dub) Episode 12

Website https://animetv.cc: Watch Spiritpact animetv Episode 20 anime sites

Forums asp: https://forums.asp.net/members/animeflixnl.aspx

Wordlab: https://www.wordlab.com/forums/users/kissanimemx/