Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

СИТЕ ПРВИЧНИТЕ ДЕТАЛИ ЗА НЕСРЕЌАТА СЕ ПОКАЖАА КАКО НЕТОЧНИ: НИТУ ИМАЛО ТУБИ СО НАФТА, НИТУ ПОЖАРОТ ПОЧНАЛ ОД ПРЕДНИОТ ДЕЛ, НИТУ ПАК ДЕКА НЕМАЛО ТРАГИ ОД КОЧЕЊЕ

Просто е неверојатно колку лажни вести и погрешни информации протекоа во јавноста за несреќата овие неколку денови.

На крај се увиде со факти дека ниту имало туби со нафта во автобусот, ниту пак пожарот почнал од предниот дел на автобусот, тоа го кажуваат сведоци кои биле на местото на настанот.

Ниту пак излезе точно дека немало траги на кочење од автобусот, имало траги и тоа дури на две места што значи возачот не спиел додека се случила несреќата!

Кој знае колку ли уште информации нема да го издржат тестот на времето, и ќе се покажат како лаги?!

Просто е неверојатно колку само се брзаше со земањето изјави на квази експерти од Бугарија кои доминираа во генерирањето вести за несреќата.

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Bakugan: Gundalian Invaders animeflv Episode 1 anime websites

TwistMoe: Honkai Impact 3 Animation - Cyberangel: ZERO Exception anime episode Full online free at https://twistmoe.net twist.moe

Watch GRANBELM Episode 13

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at WCOStream anime