Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните

СО 400 000е ПОМОШ ОД ВЛАДАТА, ОПШТИНА ТЕТОВО ЌЕ ПРАВИ ИЗЛЕТНИЧКО МЕСТО ВО БАЊИЧЕ

Теута Арифи

Во рамките на програмата за финансирање и поддршка на руралниот развој, Општина Тетово во соработка со Агенцијата за финансиска поддршка на земјоделството и руралниот развој, започна со реализација на проектот за изградба на излетничко место во месноста позната како Бањиче. Проектот вклучува регулирање на пристапниот пат до ова место, регулација на коритото, регулирање на термоминерални извори и поставување урбана опрема.

Проектот вреди 23.104.692 денари! ✅

loading...

My Bride is a Mermaid (Dub) Episode 26

AnimeDao: Gun x Sword-san (Dub) anime episode 13 online free at https://animedao.nl animedao demon slayer

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

Podomatic: https://www.podomatic.com/podcasts/animefreak-ws

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/animeflixnl