БРАВО - ШИЛЕГОВ: РЕКОНСТРУИРАВМЕ 40 УЛИЦИ ВО СКОПЈЕ, ПОСТАВИВМЕ 55 КИЛОМЕТРИ НОВ АСФАЛТ!
БРАВО - ШИЛЕГОВ: РЕКОНСТРУИРАВМЕ 40 УЛИЦИ ВО СКОПЈЕ, ПОСТАВИВМЕ 55 КИЛОМЕТРИ НОВ АСФАЛТ!
КУМАНОВСКИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ГО ЧИСТЕА КУМАНОВО СО ИДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
КУМАНОВСКИТЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИ ГО ЧИСТЕА КУМАНОВО СО ИДНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ
СПАСОВСКИ ОД КУМАНОВО: Да се извиниме на граѓаните затоа што имавме неспособен градоначалник
СПАСОВСКИ ОД КУМАНОВО: Да се извиниме на граѓаните затоа што имавме неспособен градоначалник
МАКСО ВЕЌЕ ПОЧНА ДА ПЛАЧЕ, ПОЧНА ДА СЕ ПРАВДА ЗА ПОРАЗОТ КОЈ ГО ЧЕКА ВО КУМАНОВО
МАКСО ВЕЌЕ ПОЧНА ДА ПЛАЧЕ, ПОЧНА ДА СЕ ПРАВДА ЗА ПОРАЗОТ КОЈ ГО ЧЕКА ВО КУМАНОВО
СПАСОВСКИ: Полно ми е срцето и душата што сме заедно во Средорек, каде што СДСМ никогаш не губел, така и овие избори ја праќаме заедно пораката - во Куманово СДСМ победува!
СПАСОВСКИ: Полно ми е срцето и душата што сме заедно во Средорек, каде што СДСМ никогаш не губел, така и овие избори ја праќаме заедно пораката - во Куманово СДСМ победува!
(ВИДЕО) Заев, Шекеринска и Ковачевски: НАТО пазарот со годишна вредност од 5 милијарди евра стана достапен за македонските компании
(ВИДЕО) Заев, Шекеринска и Ковачевски: НАТО пазарот со годишна вредност од 5 милијарди евра стана достапен за македонските компании
(ВИДЕО) НАУМОСКИ: Ѓорче Петров има тим кој сработи 80% од програмата. Резултатите се видливи а можностите за уште поголем напредок се пред нас
(ВИДЕО) НАУМОСКИ: Ѓорче Петров има тим кој сработи 80% од програмата. Резултатите се видливи а можностите за уште поголем напредок се пред нас
Абдурахмани: „Везешари“ веќе продава јајца во НАТО, ги охрабрувам македонските компании да ја искористат оваа можност, да работиме да ги исполниме условите
Абдурахмани: „Везешари“ веќе продава јајца во НАТО, ги охрабрувам македонските компании да ја искористат оваа можност, да работиме да ги исполниме условите

СО СВОЕ ЛАЖИЧЕ ПО ГЛАВА – ВЛАДИКАТА АГАТАНГЕЛ СЕ ПОЖАЛИ: МНОГУ СВЕШТЕНИЦИ ПОЧИНАА ОД КОРОНА ЗАТОА ШТО НЕ ГИ ПОЧИТУВАА МЕРКИТЕ ОД ВЛАДАТА

– Многу свештеници на МПЦ за жал починаа од корона, не се придржуваа до владините мерки и ги изгубивме луѓето. Ние особено како МПЦ внимавамве да не бидеме причина за смрт на верници и мислам дека во тоа успеавме…

Владиката Агатангел откри дека тоа што црквата упорно правеше собиранки и тоа особено она причестување со една лажица сепак лошо се одразило и врз самите попови, многу од нив починале од Корона.

loading...

Pac-World (Dub) (https://animepahe.cc/m/rQAQ) Episode 52

AniWatch: Wakaba Girl Special anime episode Full online free at https://aniwatch.pro animes online

Website https://animebee.to: Watch Little Witch Academia: The Enchanted Parade animebee Episode Full free anime online

Watch Mouse Episode 12

Flipsnack: https://www.flipsnack.com/gogoanimelol/

Alexandria gov: http://www.alexandria.gov.eg/Lists/comp_new/DispForm.aspx?ID=25431