(ВИДЕО) Десетина повредени од кои две лица потешко во пожарот во хотелот Буши
(ВИДЕО) Десетина повредени од кои две лица потешко во пожарот во хотелот Буши
(ВИДЕО) КАМПАЊА НА МВР И РБСП: Безбедноста на пешаците на прво место, значително намален бројот на жртви на патиштата
(ВИДЕО) КАМПАЊА НА МВР И РБСП: Безбедноста на пешаците на прво место, значително намален бројот на жртви на патиштата
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
Грковска: Законот за потекло на имот ќе се донесува внимателно
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
УЖАС, СО ВАКВИ ПРОТЕСТИ ПАК СЕ КРЕВА ЖЕЛЕЗНАТА ЗАВЕСА МЕЃУ МАКЕДОНИЈА И БУГАРИЈА - Бугарското ВМРО организираше протест против кревање на ветото: Демонстрантите скандираа „Македонија е бугарска“
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Приведен крадец во Штип, одземеното вратено на сопственикот, Претрес во скопско, приведено едно лице
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Бесими: Ребаланс за заздравување на економијата и поддршка на граѓаните и стопанството
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
Зеленски: Војната со Русија ќе биде крвава, но ќе заврши на преговарачка маса
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?
БОМБА НА КАЕВСКИ: Груевски откри нови работи, дали градоначалникот со кој контактира е Арсовска?

СОЦИЈАЛИСТИТЕ НА ЕДИ РАМА ПОБЕДИЈА НА ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ ВО АЛБАНИЈА

Албанските владејачки социјалисти, според досега пребројаните гласови, триумфираа на вчерашните делумни предвремени избори за градоначалници спроведени во шест општини.

По освоеното градоначалничко место во општина Вора, каде се гласаше и пребројуваа гласовите електронски и резултатот беше соопштен час по затворање на гласачките кутии, социјалистите ќе ги предводат и општините Рогожина, Љушња и Пешкопеја а во голема предност е нивниот кандидат во Драч.

Единствено, во Скадар во предност е кандидатот на коалицијата „Дом на слободата”, поточно на крилото на демократите предвоено од Сали Бериша.

Тоа значи дека резултатот остварен на вчерашните избори е најголем удар врз Демократската партија, предводена од Љуљзим Баша.

loading...

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

free anime Gintama

Boruto: Naruto Next Generations Episode 237

Attack on Titan Season 3 (Dub)

Tokyo Revengers

anime streaming One Piece (Dub)