НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле

СПАСОВСКИ: Гази Баба е позитивниот пример за работењето на СДСМ и на локално и на централно ниво. Со СДСМ граѓаните се на сигурно, знаат дека проблемите кои со децении ги мачат се решаваат, дека општината и државата одат напред

Борче го знам многу добро и знам колку се бори и колку притиска во Владата за добивање на средства за секој проект, на секој повик кој е распишан. Така се бори човек кој и го посакува најдоброто на својата општина.

И затоа решаваме децениските проблеми кој ги има оваа општина. Се реконструираше патот Јурумлери –Долно Лисиче-Драчево, патот Хиподром – Илинден во првата фаза. Изградивме нов локален пат од Страчинци до Виниче, нов локален пат од школото во Булачани до викенд населбата, а во првата фаза се реконструираше и патото Раштак – Бутел.

Изградивме ново училиште Вера Јоциќ и нова спортска сала во истото училиште, а следува и изградбата на училишната зграда Крсте Мисирков во Ченто за што Владата обезбеди средства.

Затоа на 17 октовмри масовно ќе гласаме за СДСМ и коалицијата „Најдоброто за мојата општина“.

Ќе победиме за Најдоброто за мојата општина. Гази Баба го заслужува Најдоброто.

loading...

AnimeFreak: Future Robo Daltanius anime episode 47 online free at https://animefreak.ws anime online

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Website https://4anime.biz: Watch Mr. Osomatsu the Movie 4anime Episode Full 4anime discord

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimelol

Animeflixnl webflow: https://animeflixnl.webflow.io/