Грковска - Кицара: Стандардизација на сите институции ни е потребна зашто е услов за подобрување на квалитетот на услугите кон граѓаните
Грковска - Кицара: Стандардизација на сите институции ни е потребна зашто е услов за подобрување на квалитетот на услугите кон граѓаните
Заменик секретар на Советот за безбедност на Руската Федерација, Рашид Нургалиев, денеска изјави дека Русија се соочува со тешкотии, па дури и прави грешки во воената кампања во Украина
Заменик секретар на Советот за безбедност на Руската Федерација, Рашид Нургалиев, денеска изјави дека Русија се соочува со тешкотии, па дури и прави грешки во воената кампања во Украина
Русија условува: Тргнете ги санкциите за да ги отвориме пристаништата за жито
Русија условува: Тргнете ги санкциите за да ги отвориме пристаништата за жито
Патријарх Порфириј: Зацелена раната на расколот стара 55 години
Патријарх Порфириј: Зацелена раната на расколот стара 55 години
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
Османи на 132- та сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
СЗО со важен апел до Русија: Обезбедете здравствена заштита на цивилното население во местата под руска окупација во Украина
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Николоски: Членството во ЕУ не смее да има алтернатива
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села
Се надевам Ахмети еден ден ќе заврши како Груевски, вели Села

СПАСОВСКИ: Искрена благодарност до сите медиуми коишто активно и професионално ја следат работата на МВР

Денеска остварив традиционална предновогодишна средба со претставници на медиумите на којашто, покрај секојдневните комуникации кои се остваруваат преку Секторот за Односи со јавност при МВР, имавме прилика да дискутираме на еден понеформален начин и да размениме предлози и идеи за понатамошната соработка.

Искрена благодарност до сите медиуми коишто активно и професионално ја следат работата на МВР. Изградивме партнерски однос и вложивме заеднички напори, како со професионалниот ангажман на полициската, така и со новинарската професија – континуирано да јги подобруваме работите во интерес на граѓаните и државата, па во последните неколку години, според истражувањата, неколкукратно ја зголемивме транспарентноста на институцијата.

Секако, на сите претставници на медиумите им посакувам посреќна 2022 година, исполнета со добро здравје и лична и семејна среќа, како и бројни индивидуални и заеднички успеси во иднина.

loading...

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

english dubbed anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

online anime The Rising of the Shield Hero (Dub)

animes online ANIMEFLIX My Hero Academia

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 2 (Dub)

tải go88