НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
НУКЛАРНА БОМБА НА МАКТЕЛ: ДАНЕЛА И ГРУЈО СЕ БЛИСКИ И НЕРАЗДЕЛНИ ОД ДЕТСТВО, ЖИВЕЕЛЕ СТАН ДО СТАН ВО ЗГРАДА ВО ЃОРЧЕ!
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
(ВИДЕО) АЛБАНЕЦ ОД СКОПЈЕ: НИКОГАШ НЕМА ДА ГЛАСАМЕ ЗА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ, УШТЕ ГИ ПАМЕТИМЕ ЗЛОСТОРИТЕ ВРЗ НАС АЛБАНЦИТЕ
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
ШИЛЕГОВ: Драги скопјанки и скопјани, иднината на Скопје е во вашите раце, бидете внимателни кому му ја доверувате иднината на нашиот сакан град
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
(ВИДЕО) ДАНЕЛА ЖИВА ФАТЕНА КАКО ГИ ЛАЖЕ СКОПЈАНИ - А1он направи проверка на личната карта на име Даниела Арсовска во МВР на Бугарија: Валиден документ!
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Ранувањето и смртта на Александар Серафимов за мене се еден од најтажните и најболни настани од воената 2001
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ОБЕДИНУВАЊЕТО СЕ ОКРУПНУВА – БЕСА СО ПОДДРШКА ЗА ШИЛЕГОВ!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
ЧЛЕНОВИТЕ НА СДСМ ВО ШОК: НА ОВИЕ ИЗБОРИ БРАНКО И НЕГОВИТЕ БЛИСКИ АГИТИРААТ ДА СЕ ГЛАСА ПРОТИВ СДСМ?!?!
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска

СПАСОВСКИ: МВР денес објави јавен оглас за прием на 600 извршители за работното место – полицаец

Министерството за внатрешни работи согласно своите организациони потреби, како и согласно одредбите од Законите за внатрешни работи и за полиција и подзаконските акти денес објави јавен оглас за прием на 600 извршители за работното место – полицаец.

За засновање на работен однос на 600 извршители на работно место – полицаец, за работа во Министерството за внатрешни работи, и тоа:

1. Сектор за внатрешни работи Скопје ——————————– 100 извршители
2. Сектор за внатрешни работи Струмица —————————– 50 извршители
3. Сектор за внатрешни работи Охрид ———————————- 50 извршители
4. Сектор за внатрешни работи Битола ——————————— 50 извршители
5. Сектор за внатрешни работи Тетово ———————————-30 извршители
6. Сектор за внатрешни работи Велес ———————————– 30 извршители
7. Сектор за внатрешни работи Штип ———————————– 30 извршители
8. Сектор за внатрешни работи Куманово —————————– 50 извршители
9. Регионален центар за гранични работи Север ——————– 50 извршители
10. Регионален центар за гранични работи Запад ——————– 30 извршители
11. Регионален центар за гранични работи Југ ————————- 30 извршители
12. Регионален центар за гранични работи Исток ——————– 20 извршители
13. Оддел за заштита на определени личности и објекти ———– 30 извршители
14. Единица за брзо распоредување —————————————- 30 извршители
15. Единица за специјални задачи —————————————— 20 извршители.

loading...

Website https://animeflix.nl: Watch Operation Han-Gyaku-Sei Million Arthur (Dub) animeflix Episode 10 animes online

Website https://animepahe.cc: Watch Ghost in the Shell: Stand Alone Complex: Tachikomatic Days animepahe Episode 26 stream anime online

Top wo Nerae! & Top wo Nerae 2! Gattai Movie!! Episode 2

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Themepalace: https://themepalace.com/users/animeflixnl/

Slideserve: https://www.slideserve.com/kissanimemx