СИМОВСКИ: ХАКЕРСКИТЕ НАПАДИ ПРОТИВ ПОПИСОТ СЕ СЕКОЈДНЕВНИ И НИ ПРЕДИЗВИКУВААТ ПОТЕШКОТИИ, НАПАДИТЕ СЕ ИЗВЕДУВААТ ОД ЦЕНТРИ СО МНОГУ ПАРИ И ГОЛЕМИ ИТ РЕСУРСИ
СИМОВСКИ: ХАКЕРСКИТЕ НАПАДИ ПРОТИВ ПОПИСОТ СЕ СЕКОЈДНЕВНИ И НИ ПРЕДИЗВИКУВААТ ПОТЕШКОТИИ, НАПАДИТЕ СЕ ИЗВЕДУВААТ ОД ЦЕНТРИ СО МНОГУ ПАРИ И ГОЛЕМИ ИТ РЕСУРСИ
(ВИДЕО) Симовски: Тие што не сакаат попис не сакаат да имаме држава
(ВИДЕО) Симовски: Тие што не сакаат попис не сакаат да имаме држава
ШОКАНТНО - НОЌЕСКА НЕКОЈ СЕ ОБИДЕЛ ДА ЈА ЗАПАЛИ МОДУЛАРНАТА БОЛНИЦА ВО ПРИЛЕП: Со хебла ја оштетиле електричната табла и направиле спој!
ШОКАНТНО - НОЌЕСКА НЕКОЈ СЕ ОБИДЕЛ ДА ЈА ЗАПАЛИ МОДУЛАРНАТА БОЛНИЦА ВО ПРИЛЕП: Со хебла ја оштетиле електричната табла и направиле спој!
ИЗМЕШАНИ СЕ КАКО СВИНСКИ ЦРЕВА - КАМЧЕВ ЖИВЕЕ ВО КУЌА НА САШО МИЈАЛКОВ: ЗАВРШУВА ИСТРАГАТА НА ДЕЦЕНИЈАТА, ОВИЕ ДЕНОВИ ОБВИНЕНИЕ ЗА ИМПЕРИЈА
ИЗМЕШАНИ СЕ КАКО СВИНСКИ ЦРЕВА - КАМЧЕВ ЖИВЕЕ ВО КУЌА НА САШО МИЈАЛКОВ: ЗАВРШУВА ИСТРАГАТА НА ДЕЦЕНИЈАТА, ОВИЕ ДЕНОВИ ОБВИНЕНИЕ ЗА ИМПЕРИЈА
УСПЕШЕН БИЗНИСМЕН, ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕЦ: Кој е Александар Тодоровски, кандидат за градоначалник за Општина Илинден од СДСМ и коалицијата?
УСПЕШЕН БИЗНИСМЕН, ГОЛЕМ ХУМАНИТАРЕЦ: Кој е Александар Тодоровски, кандидат за градоначалник за Општина Илинден од СДСМ и коалицијата?
БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ МУ ПОНУДИЛ НА СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ МИНИСТЕРСКО МЕСТО ВО ВЛАДА НА ВМРО ДПМНЕ, СТЕВЧО ОДБИЛ, НЕ МУ СЕ ЧЕКАЛО 10 ГОДИНИ!
БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ МУ ПОНУДИЛ НА СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ МИНИСТЕРСКО МЕСТО ВО ВЛАДА НА ВМРО ДПМНЕ, СТЕВЧО ОДБИЛ, НЕ МУ СЕ ЧЕКАЛО 10 ГОДИНИ!
СУГАРЕСКИ: Со огромна чест и задоволство вечерва присуствував на отворањето на „Ателје Артика“, новото уметничко катче во општина Прилеп, во сопственост на Елена Димоска
СУГАРЕСКИ: Со огромна чест и задоволство вечерва присуствував на отворањето на „Ателје Артика“, новото уметничко катче во општина Прилеп, во сопственост на Елена Димоска
Александар Наумоски: Моите резултати се мојата предност
Александар Наумоски: Моите резултати се мојата предност

СПАСОВСКИ: НЕ САМО ШТО НЕ ТРЕБА ДА БИДЕ КАЗНЕТ, ТУКУ ТРЕБА ДА БИДЕ НАГРАДЕН САШО ТАСЕВСКИ И УШТЕ ТРОЈЦА ПОЛИЦАЈЦИ КОИ НИ ГИ СПАСИЈА ЖИВОТИТЕ НА 27-МИ АПРИЛ И ЈА СПАСИЈА И ДРЖАВАТА

На прашање на слушател на радио Канал 77 дали полицаецот што пукаше во собранието на 27-ми април треба да биде казнет и да добие отказ, Спасовски одговори:

– Не само што не треба да биде казнет туку треба да биде и награден, и доби човекот награда му дадовме орден за своите залагања на 27-ми април да ни спаси живот на сите таму пратеници кои бевме нападнати од таа насилничка орда на тој крвав ден, и не само тој туку уште 3-ца полицајци со својата храброст и професионалност ни ги спасија тој ден животите а со тоа и уставниот поредок а тоа е државата.

Спасовски во емисијата Стадион на Канал 77.

loading...

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeBee: Chaika -The Coffin Princess- Avenging Battle (Dub) anime episode 10 online free at https://animebee.to dubbed anime

Website https://animefreak.ws: Watch Hello Jadoo 2 animefreak Episode 27-a animefreaks website

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE

Mastodon: https://mastodon.social/@animefreakws

Readthedocs: https://readthedocs.org/projects/anime-flix/