НО ЗАРЕМ НЕ Е ТОА ЦЕЛАТА ПОЕНТА ДА СЕ КАЗНАТ КРИМИНАЛЦИТЕ - Тежок живот зад решетки - критики за условите во затворите
НО ЗАРЕМ НЕ Е ТОА ЦЕЛАТА ПОЕНТА ДА СЕ КАЗНАТ КРИМИНАЛЦИТЕ - Тежок живот зад решетки - критики за условите во затворите
(ВИДЕО) СО ЧУДЕСИЈА ОД МОСТ, ХРВАТСКА ГО ПОВРЗА ДУБРОВНИК СО СПЛИТ ПРЕКУ МОРЕ
(ВИДЕО) СО ЧУДЕСИЈА ОД МОСТ, ХРВАТСКА ГО ПОВРЗА ДУБРОВНИК СО СПЛИТ ПРЕКУ МОРЕ
(ВИДЕО) СОВЕТ ОД ЛЕКАР НА ИНТЕНЗИВНА ЗА ТОА ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ВАКЦИНИРАТЕ ОД КОРОНА
(ВИДЕО) СОВЕТ ОД ЛЕКАР НА ИНТЕНЗИВНА ЗА ТОА ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ВАКЦИНИРАТЕ ОД КОРОНА
Киро Глигоров и Бранко ја држеа земјата на дистанца од балканот, Грујо не скара со сите, Зоран Заев го обединнува балканот: Од денеска започнува нова ера на соработката во регионот
Киро Глигоров и Бранко ја држеа земјата на дистанца од балканот, Грујо не скара со сите, Зоран Заев го обединнува балканот: Од денеска започнува нова ера на соработката во регионот
ЈОВАНОСКИ: ВО ПРИЛЕП ОСВЕН УЛИЦИ ГРАДИМЕ И НОВИ ПАРКИРАЛИШТА
ЈОВАНОСКИ: ВО ПРИЛЕП ОСВЕН УЛИЦИ ГРАДИМЕ И НОВИ ПАРКИРАЛИШТА
ЕДИ РАМА РАСТУРИ ВО АЛЕКСАНДАР ПАЛАС: СО ВЕКОВИ СИ КОПАВМЕ ОЧИ ЕДНИ НА ДРУГИ ДОДЕКА ЕВРОПА СЕ БОГАТЕШЕ, ВРЕМЕ И НИЕ ДА СЕ ОПАМЕТИМЕ И ДА ГО ЗБОГАТИМЕ НАРОДОТ НА БАЛКАНОТ, ДА СЕ ОБЕДИНИМЕ ЕКОНОМСКИ И ДА ИМАМЕ РАСТ ОД 6-7 ПРОЦЕНТИ ГОДИШНО!
ЕДИ РАМА РАСТУРИ ВО АЛЕКСАНДАР ПАЛАС: СО ВЕКОВИ СИ КОПАВМЕ ОЧИ ЕДНИ НА ДРУГИ ДОДЕКА ЕВРОПА СЕ БОГАТЕШЕ, ВРЕМЕ И НИЕ ДА СЕ ОПАМЕТИМЕ И ДА ГО ЗБОГАТИМЕ НАРОДОТ НА БАЛКАНОТ, ДА СЕ ОБЕДИНИМЕ ЕКОНОМСКИ И ДА ИМАМЕ РАСТ ОД 6-7 ПРОЦЕНТИ ГОДИШНО!
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: БРУТАЛЕН НАПАД НА ДЕМОКРАТИЈАТА СО ИЗМЕНИТЕ НА ИЗБОРНИТЕ ПРАВИЛА БРУТАЛНО СЕ НАПАЃА ДЕМОКРАТИЈАТА,ПРАВОТО НА ЗДРУЖУВАЊЕ,ПРАВОТО НА ИЗРАЗУВАЊЕ И СЛОБОДА НА ПЕЧАТОТ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: БРУТАЛЕН НАПАД НА ДЕМОКРАТИЈАТА СО ИЗМЕНИТЕ НА ИЗБОРНИТЕ ПРАВИЛА БРУТАЛНО СЕ НАПАЃА ДЕМОКРАТИЈАТА,ПРАВОТО НА ЗДРУЖУВАЊЕ,ПРАВОТО НА ИЗРАЗУВАЊЕ И СЛОБОДА НА ПЕЧАТОТ
БОМБА НА ВУЧИЌ ВО СКОПЈЕ: ВО ИДНИНА ЗАЕДНО АЛБАНИЈА, СРБИЈА И СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЌЕ ЛОВИМЕ СТРАНСКИ ИНВЕСТИЦИИ, ЌЕ ИМ КАЖЕМЕ НА СТРАНЦИТЕ ДЕКА МОЖЕТЕ ДА СМЕТАТЕ НА РАБОТНА СИЛА ОД ТРИТЕ ЗЕМЈИ ЗАЕДНО ТОА ЌЕ НЕ НАПРАВИ МНОГУ ПРИВЛЕЧНИ ЗА НОВИ ИНВЕСТИЦИИ
БОМБА НА ВУЧИЌ ВО СКОПЈЕ: ВО ИДНИНА ЗАЕДНО АЛБАНИЈА, СРБИЈА И СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЌЕ ЛОВИМЕ СТРАНСКИ ИНВЕСТИЦИИ, ЌЕ ИМ КАЖЕМЕ НА СТРАНЦИТЕ ДЕКА МОЖЕТЕ ДА СМЕТАТЕ НА РАБОТНА СИЛА ОД ТРИТЕ ЗЕМЈИ ЗАЕДНО ТОА ЌЕ НЕ НАПРАВИ МНОГУ ПРИВЛЕЧНИ ЗА НОВИ ИНВЕСТИЦИИ

СПАСОВСКИ: Особена чест и задоволство ми претставува доделувањето на 6 плакети за успешно реализирани ОА во МВР, признанија за оние кои биле и се пример и инспирација за она што сме го постигнале во изминатиов период, како МВР на РСМ

➡️ОДДЕЛОТ ЗА КРИМИНАЛИСТИЧКА ПОЛИЦИЈА, за успешно реализирана оперативна акција за недозволена трговија со дрога „ХИДРА“ и особен придонес во промоцијата на професионализмот во МВР.
➡️СЕКТОРОТ ЗА СООБРАЌАЈНИ РАБОТИ ПРИ ОДДЕЛОТ ЗА УНИФОРМИРАНА ПОЛИЦИЈА, за успешно реализирање на зајакнати акциски контроли и особен придонес за зголемување на безбедноста во сообраќајот.
➡️ОДДЕЛОТ ЗА УНИФОРМИРАНА ПОЛИЦИЈА, за успешно реализирана оперативна акција за илегалната миграција насловена „РЕФЛЕКС“ и особен придонес во промоцијата на професионализмот во МВР.
➡️ОДДЕЛОТ ЗА УНИФОРМИРАНА ПОЛИЦИЈА, за особен придонес во справувањето со кризната состојба предизвикана од пандемијата Ковид-19.
➡️ОДДЕЛОТ ЗА СПЕЦИЈАЛНИ ПОЛИЦИСКИ ОПЕРАЦИИ, за постојан ангажман во спроведувањето на мерките за заштита од Ковид – 19 и заштитата на јавното здравје на подрачјето на целата држава,
за поддршка во континуитет на голем број организациони единици во МВР во повеќе оперативни акции при апсење на опасни лица и криминални групи, како и поддршка на Граничната полиција во обезбедување на државните граници, како и за особен придонес во промоцијата на професионализмот во МВР.
➡️СЕКТОРОТ ЗА МЕЃУНАРОДНА ПОЛИЦИСКА СОРАБОТКА, за успешно реализирана Оперативна акција „БЕГАЛЕЦ“ и особен придонес во промоцијата на професионализмот во МВР.

loading...

WCOStream dubbed anime: Banana Fish (https://wcostream.cc/m/6yen) Episode 24

ANIMEFLIX dragon ball super animeflix: Watch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 1 (https://animeflix.nl/m/DvDa/ep-1)