(ВИДЕО) Од средбата на премиерот Заев со потпретседателот на ЕК Тимерманс: Силна поддршка за почеток на преговорите и честитки за Северна Македонија за лидерството во вложувањата во обновливи извори на енергија
(ВИДЕО) Од средбата на премиерот Заев со потпретседателот на ЕК Тимерманс: Силна поддршка за почеток на преговорите и честитки за Северна Македонија за лидерството во вложувањата во обновливи извори на енергија
(ВИДЕО) ОВИЕ СЕ УБЕДЛИВО НАША НАЈГОЛЕМА БОЖЈА КАЗНА - ВМРО-ДПМНЕ повторно против државата и граѓаните, го блокираат Законот за служба во Армијата
(ВИДЕО) ОВИЕ СЕ УБЕДЛИВО НАША НАЈГОЛЕМА БОЖЈА КАЗНА - ВМРО-ДПМНЕ повторно против државата и граѓаните, го блокираат Законот за служба во Армијата
ПРВИОТ ЧОВЕК НА НАЈГОЛЕМАТА БИЗНИС КОМОРА ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА: Три Б – Битиќи, Бесими и Бектеши го пресекоа Гордиевиот јазол на бизнисот
ПРВИОТ ЧОВЕК НА НАЈГОЛЕМАТА БИЗНИС КОМОРА ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА: Три Б – Битиќи, Бесими и Бектеши го пресекоа Гордиевиот јазол на бизнисот
КАКО СЕ КОМЕНТИРА ЕВРОПСКАТА ТУРНЕЈА НА ЗАЕВ - ВТОРИОТ НАЈГОЛЕМ АНТИ МАКЕДОНЕЦ ПОСЛЕ КАРАЧАНОВ, ЏАМБАСКИ СО НОВИ НАВРЕДИ: Македонски идентитет, колку тоа смешно звучи!
КАКО СЕ КОМЕНТИРА ЕВРОПСКАТА ТУРНЕЈА НА ЗАЕВ - ВТОРИОТ НАЈГОЛЕМ АНТИ МАКЕДОНЕЦ ПОСЛЕ КАРАЧАНОВ, ЏАМБАСКИ СО НОВИ НАВРЕДИ: Македонски идентитет, колку тоа смешно звучи!
ОТКАКО ГИ ВИДОА ЗАЕВ, ВЕНКО И ГРУБИ КАКО СЕ ВАКЦИНИРААТ, ГРАЃАНИТЕ СЕ ОХРАБРИЈА, ГУЖВИ НА ПУНКТОВИТЕ: Вчера се вакцинирале 14 илјади граѓани!
ОТКАКО ГИ ВИДОА ЗАЕВ, ВЕНКО И ГРУБИ КАКО СЕ ВАКЦИНИРААТ, ГРАЃАНИТЕ СЕ ОХРАБРИЈА, ГУЖВИ НА ПУНКТОВИТЕ: Вчера се вакцинирале 14 илјади граѓани!
Од 18-ти до 22-ри мај акција за собирање на кабаст отпад во Општина Центар
Од 18-ти до 22-ри мај акција за собирање на кабаст отпад во Општина Центар
(ВИДЕО) ЛУДО ВИДЕО ОД ЕРУСАЛИМ - ДВАЈЦА АФРО АМЕРИКАНЦИ ТУРИСТИ ГИ КОМЕНТИРААТ НАСТАНИТЕ НА НЕБОТО КАДЕ РАКЕТИ ОД ГАЗА ЛЕТААТ КОН ЗАПАДЕН ЕРУСАЛИМ А ИЗРАЕЛСКИ РАКЕТИ ОД СИСТЕМОТ ЖЕЛЕЗЕН ПОКРИВ ГИ ПРЕСРЕТНУВААТ
(ВИДЕО) ЛУДО ВИДЕО ОД ЕРУСАЛИМ - ДВАЈЦА АФРО АМЕРИКАНЦИ ТУРИСТИ ГИ КОМЕНТИРААТ НАСТАНИТЕ НА НЕБОТО КАДЕ РАКЕТИ ОД ГАЗА ЛЕТААТ КОН ЗАПАДЕН ЕРУСАЛИМ А ИЗРАЕЛСКИ РАКЕТИ ОД СИСТЕМОТ ЖЕЛЕЗЕН ПОКРИВ ГИ ПРЕСРЕТНУВААТ
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД НОВИ ИСКУШЕНИЈА - Ќе се проверува имотот на сегашни, но и на поранешни функционери!
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД НОВИ ИСКУШЕНИЈА - Ќе се проверува имотот на сегашни, но и на поранешни функционери!

СПАСОВСКИ: Со огромно задоволство им честитам на новите припадници на полицијата, идните полициски службеници и наши нови колеги во МВР

Денеска, во Центарот за обука на МВР завршува едногодишната напорна обука на 569 кандидати за полициски службеници, како една од поуспешните полициски генерации во изминативе десетина години, а како награда за вашата посветеност најдобрите од вас ќе имаат можност да бираат во која организациона единица во МВР би сакале да ја продолжат својата професионална кариера.

Вие заедно со нас ја преземате задачата да се борите со сите предизвици и сите видови на криминал со кои се соочува едно општество.
Ова е почеток на низа континуирани чекори при што дополнителната едукација и животните и работните искуства ќе кулминираат во живот воден од желбата пожртвувано да се придонесе за благосостојбата на луѓе околу вас, на општеството и државата.

Оттука, почитувани родители кои и годинава сте со нас, но на поинаков начин, преку Зум видео врска, согласно условите за заштита на здравјето во пандемија, нема да ми забележите ако кажам дека секој поединечен и генерациски успех, особено кога станува збор за млади луѓе, претставува успех на сите нас, посебно на вас родителите, заедничка гордост, но и обврска да продолжиме уште поамбициозно и посилно во деновите и годините пред нас.

loading...

KissAnime anime online: Watch The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview (https://kissanimeonline.com/m/KVeX/ep-1)

AniWatch anime online: Watch Wonder Egg Priority Episode 1 (https://aniwatch.pro/m/PLkN/ep-1)