ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

СПАСОВСКИ ЗА 2022-РА ПЛАНИРА ДА ГО РЕНОВИРА ЦЕНТАРОТ ЗА ОБУКА ВО ИДРИЗОВО, ДА ЈА РЕНОВИРА МВР КАЈ МТВ, ДА ИЗГРАДИ ПОЛИЦИСКА СТАНИЦА ВО АЕРОДРОМ

Во наредната 2022 година планираме веднаш да продолжиме со градежните активности, и тоа:

▶️Градба на Центарот за обука Идризово, како клучна организациона единица во поглед на професионално-стручната образовна надградба на полициските службеници;
▶️Реконструкција на Одделот за граѓански работи во МРТВ, кој практично го претставува лицето на полицијата пред граѓаните, нешто што го ветив годинава, а е во интерес на нашите граѓани кои најмногу гравитираат таму, со цел да си ги остварат своите граѓански права и должности;
▶️Изградба на Полициската станица Аеродром при СВР Скопје, производ на направена анализа согласно потребите на граѓаните, но и за ефективно извршување на полициските активности;
Остануваме целосно посветени на зацртаните проекции за подобрување на материјално-техничките стандарди на работа и функционирање на сите организациони единици при МВР.

loading...

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

dubbed anime Pokémon Journeys: The Series

english dubbed anime Hunter x Hunter (2011)

animes online Death Note

GoGoAnime My Hero Academia Season 4

GoGoAnime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1