ВИЛМА РУСКОВСКА НАЈАВИ НОВА ИСТРАГА И ОБВИНЕНИЕ ЗА МНОГУ ПОЗНАТ ПОЛИТИЧАР
ВИЛМА РУСКОВСКА НАЈАВИ НОВА ИСТРАГА И ОБВИНЕНИЕ ЗА МНОГУ ПОЗНАТ ПОЛИТИЧАР
Николовски: Започнува реализацијата на системот „Е-инспектор“, дигитализирано и силно оружје во борбата против корупцијата
Николовски: Започнува реализацијата на системот „Е-инспектор“, дигитализирано и силно оружје во борбата против корупцијата
РУСКОВСКА: ВО ВРЕМЕ НА ВМРО ДПМНЕ БЕШЕ НЕЗАМИСЛИВО ДА СЕ ПОДНЕСЕ ОБВИНЕНИЕ ПРОТИВ ВЛАДИН СЕКРЕТАР И ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА СОБРАНИЕ, СЕГА ИМАМЕ ОЈО КОЕ НЕ СЕ ПЛАШИ ОД НИКОГО
РУСКОВСКА: ВО ВРЕМЕ НА ВМРО ДПМНЕ БЕШЕ НЕЗАМИСЛИВО ДА СЕ ПОДНЕСЕ ОБВИНЕНИЕ ПРОТИВ ВЛАДИН СЕКРЕТАР И ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА СОБРАНИЕ, СЕГА ИМАМЕ ОЈО КОЕ НЕ СЕ ПЛАШИ ОД НИКОГО
(ВИДЕО) БОМБА НА РУСКОВСКА: ПРАШАЊЕ НА ДЕН Е КОГА МИЛЕ ЈАНАКИЕВСКИ ЌЕ ИЗБЕГА ОД ДРЖАВАТА, МУ СЕ ЗАПРЕТУВА КАЗНА ЗАТВОР ОД НАД 20 ГОДИНИ!
(ВИДЕО) БОМБА НА РУСКОВСКА: ПРАШАЊЕ НА ДЕН Е КОГА МИЛЕ ЈАНАКИЕВСКИ ЌЕ ИЗБЕГА ОД ДРЖАВАТА, МУ СЕ ЗАПРЕТУВА КАЗНА ЗАТВОР ОД НАД 20 ГОДИНИ!
ЦРН ДЕН ЗА МАФИЈАТА - ОПЕРАЦИЈАТА ГЛУМЕЊЕ СРЦЕВ БОЛЕСНИК И МАЧЕНИК НЕ МУ УСПЕА НА КАМЧЕВ: Судот во Стразбур одби да и наложи на државата да го пушти Камчев од притвор
ЦРН ДЕН ЗА МАФИЈАТА - ОПЕРАЦИЈАТА ГЛУМЕЊЕ СРЦЕВ БОЛЕСНИК И МАЧЕНИК НЕ МУ УСПЕА НА КАМЧЕВ: Судот во Стразбур одби да и наложи на државата да го пушти Камчев од притвор
МВР УАПСИ РОДИТЕЛИ ОД ПЕКОЛОТ, МОНСТРУМ ТАТКО СО ГОДИНИ ГИ СИЛУВАЛ СВОИ ЌЕРКИ А МАЈКАТА ГИ ПРОДАВАЛА ЗА СЕКС ЗА 500 ДЕНАРА
МВР УАПСИ РОДИТЕЛИ ОД ПЕКОЛОТ, МОНСТРУМ ТАТКО СО ГОДИНИ ГИ СИЛУВАЛ СВОИ ЌЕРКИ А МАЈКАТА ГИ ПРОДАВАЛА ЗА СЕКС ЗА 500 ДЕНАРА
(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ

СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!

Неверојатно срамна колумна на уредникот на Плусинфо. Главната теза му е дека СДСМ било селска и простачка партија затоа што била водена од луѓе кои не се од Скопје?!?! Затоа СДСМ не го заслужувала Скопје?!?! Неверојатна теза која е срамна и бедна, дно дна!

Со ова излегува дека оние кои не се од Скопје се простаци а оние кои се во Скопје се по автоматизам сите најумни, па каков е овој локал фашизам?!?!

Оваа теза е толку плитка и простачка што не вреди човек ниту да ја анализира долго и нашироко.

Па само земете ги последните премиери и претседатели и водечки политичари на оваа земја, Борис Трајковски од Струмичко село, Петар Гошев од Пирава, Љубчо Георгиевски од Делчево, Никола Кљусев од Штип, Киро Глигоров од Штип, претседавачот со ООН Срџан Ќерин од Штип, Емил Димитриев од Пробиштип, Љубисав Иванов од Кратово, Стојан Андов од Кавадарци, Тито Петковски од Крива Паланка, Глигорие Гоговски од Тетово, Хари Костов од Пробиштип, Бранко Црвенковски од Охридско село, Иљо Иљоски од Охрид, Ристо Гуштеров од Радовиш итн итн итн…

Неверојатно е дното што го допре Геро откако стана медиска ударна тупаница на ВМРО ДПМНЕ, буквљлно кариерата новинарска ќе ја заврши на дното во калта заедно со најголемите фашисти националисти ѝневкусни популисти гадни новинари кои ширеле омраза небулози манипулации ниски страсти гнасотилаци и лаги, а почна од толку високо и низ годините тоне и тоне како руска нуклеарна поддморница, просто неверојатно колку човекот ги има изгубено компасите и жороскопите и он или мисли дека иде нагоре или па не му е важно, или па цел живот бил гад и гомно но во еден момент престанал да глуми, се изморил од глуматање и преправање сега конечно на стари години ужива во својата кожа без маски и разни перики и преправања…

loading...

Website https://twistmoe.net: Watch Madan no Ou to Vanadis: Tigre-kun to Vanadi-chu (Dub) twistmoe Episode 14 anime twist app

AnimeBee: Ninja Hattori-kun (2012) (Dub) anime episode 104 online free at https://animebee.to animes online

Website https://animepahe.cc: Watch My-Otome 0: S.ifr animepahe Episode 3 anime to watch

Watch The Helpful Fox Senko-san Mini (Dub) Episode 12

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD