Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

СТЕФАН БОГОЕВ: ЛАЖНА Е ВЕСТА ДЕКА ЌЕ СЕ РУШИ САЛАТА БОРИС ТРАЈКОВСКИ, ВМРО ЗА УТРЕ СПРЕМА НАСИЛСТВО ВО КАРПОШ, НО ДА СЕ ПОТСЕТАТ КАКО ЗАВРШИ 27-МИ АПРИЛ

Во пресрет на најавените насилни протести на ВМРО-ДПМНЕ во Карпош, мрежата за проверка на факти Вистиномер | Vërtetmatës, ја оценува веста дека „ќе се руши С.Ц. „Борис Трајковски” како НЕВИСТИНА. ❌

Затоа утре се приморани да носат партиски членови од други општини, затоа што никој не им верува.
👉 И во ВМРО-ДПМНЕ има совесни луѓе, кои пред да се втурнат кон креирање на хаос треба да се потсетат на настаните од 27-ми април. Насилството никогаш не е опција. За секој чин на насилство мора да има одговорност ❗️

П.С. И временска прогноза да читаат, не треба да им веруваме од прва. 😃

loading...

AnimeBee: Special Duty Combat Unit Shinesman anime episode 2 online free at https://animebee.to anime streaming

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Website https://twistmoe.net: Watch Alps no Shoujo Heidi: Alm no Yama-hen twistmoe Episode Full watch anime online

https://animetv.cc all anime tv

Twitch: https://www.twitch.tv/animeflixnl/about

Atlas dustforce: http://atlas.dustforce.com/user/animefreakws