МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

СТЕФАН БОГОЕВ: Започна садењето на 3️⃣0️⃣0️⃣ ореви, во рамки на училишните дворови и градинки во Карпош. Овие образовни установи се лоцирани внатрешно во населбите, со што значително ќе се зголеми меѓублоковското зеленило

🍂 Паралелно, раззеленуваме и со нови 150 листопадни дрвја, јавори и липи. Оваа акција започна од Карпош 4, на потегот околу „Антико“, како и на улицата „Васил Чакаларов“, кај Порта Козле.
🌿 Есенската акција за садење е во рамки на Деновите на Карпош, за одбележување на 44 години од формирањето на локалната самоуправа. #ЗеленКарпош

loading...

GoGoAnime: Inugami-san to Nekoyama-san anime episode 12 online free at https://gogoanime.be overlord gogoanime

https://animedao.nl haikyuu season 3 animedao

AniWatch: Xenosaga The Animation anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro watch anime free

Usakame Special (https://wcostream.cc/m/nRxm) Episode Full

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/gogoanimebe

Youmagine: https://www.youmagine.com/gogoanimebe/