Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Се враќаат жештините, повторно температури до 40 степени
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Заев: Не можеме утре да ги внесеме Бугарите во Уставот
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
Зибери: Воспитно-поправниот дом за малолетници не си ја извршува функцијата
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
ВМРО-Народна: Отворените изборни листи ќе ги збришат сите мали политички партии
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓорѓиевска на средба со претставниците од „Дневен центар Доза среќа“
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
Вицепремиеорот Битиќи за порталот Фактор: Прераснуваме во економија на можности, на старт-апи, во земја на иновации!
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
ШИЛЕГОВ И ДЕЛЕЛЕГАЦИЈА НА ГРАД СКОПЈЕ ПОЛОЖИЈА ЦВЕЌИЊА ЗА ЗАГИНАТИТЕ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО СКОПЈЕ
Колев: Бугарите во Северна Македонија очекуваат да бидат дел од Уставот
Колев: Бугарите во Северна Македонија очекуваат да бидат дел од Уставот

СТЕФАН БОГОЕВ: ЗАПОЧНАВМЕ СО САДЕЊЕ 50 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДРВЈА ВО НАСЕЛБИТЕ ВО КАРПОШ, ПРЕТХОДНО НАСАДИВМЕ 200 ОРЕВИ

Започнавме со садење на 50 висококвалитетни дрвја во населбите. Се садат јасени, јавори, туи и липи во: Карпош (1, 2, 3 и 4), Тафталиџе 1, Козле, кај „Млечен“ и во Криви Дол. 🌳 🌿

Изминатиов период засадивме и 200 ореви по населбите, со што значително се обнови меѓублоковското зеленило, зелениот фонд меѓу зградите.

👉 Продолжуваме со активности за заштита на животната средина и надоместување на изгубеното зеленило. #ЗеленКарпош

loading...

Watch anime online for free at KissAnime kissanime softonic. Pokemon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel (https://kissanime.mx/m/qble) Episode Full

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE. My Mental Choices Are Completely Interfering With My School Romantic Comedy Episode 10