ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

СТРАОТНА СООБРАЌАЈКА ВО СКОПСКО БАТИНЦИ Животот го загуби 49-годишен познат бизнисмен

Тешка сообраќајна несреќа вечерва се случила во скопското село Батинци во близина на депонијата Дризла, објави ТВ21.

Од Министерството за внатрешни работи (МВР) потврдуваат дека во несреќата загинал 49-годишен маж, жител на Батинци.

– Околу 20 часот е пријавено дека во селото Батинци се случила сообраќајна незгода помеѓу ПМВ Шкода Октавија, управувано од Н.Р. (1972) од село Батинци и ПМВ БМВ. Од незгодата Н.Р починал од добиените повреди, а возачот на БМВ е пренесен во Клинички центар – велат од МВР.

Ранетите беа донесени во клиничкиот центар со придружба од над 15 возила, многу пријатели и роднини беа вознемирени и лично дојдоа во клиничкиот центар за да се обидат да помогнат.

Неофицијално се работи за бизнисмен од градежниот сектор. Според очевидци тој излегувак од маркет на патот додека со огромна брзина налетало бмв-то и се случила страшна несреќа.

loading...

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Dragon Ball (Dub) Episode 148

dubbed anime Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

AnimeFreak Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

AnimeFreak Dragon Ball Super

anime streaming AnimeFreak Attack on Titan Final Season (Dub)