Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

БРОЈЧАНИКОТ НА ЗАЕВ ЌЕ ПРЕГОРИ: СУДОТ МУ ЗАПЛЕНИ НА МИЈАЛКОВ СКАПИ КОЛИ И ПАРИ ОД БАНКАРСКИ СМЕТКИ ВО ИЗНОС ОД 10 МИЛИОНИ ДЕНАРИ И ГО ЗАДОЛЖИ ДА ВРАТИ 21 МИЛИОН ДЕНАРИ ВО БУЏЕТОТ!

Освен драконските затворски казни од 8 па до 15 години за обвинетите во Трезор, судијата ги задолжи обвинетите Сашо Мијалков и другите да вратат во буџетот 21 милион денари плус им заплени коли и пари од сметки во износ од 10 милиони денари плус запленети се пари од сметката на фирмата ФИНЗИ преку која се переле и краделе пари во висина од 10 милиони денари.

Бројчаникот на Заев ќе прегори, а тек има да се читаат пресуди оваа година за над 20 судски процеси кои се при крај а плус најголемиот процес, ИМПЕРИЈА ќе започне оваа година ќе влезе во судница а таму фигурираат бројки од 10 до 20 милиони евра пари кои се украдени од буџетот!

ПОЛЕКА ПОЛЕКА ПРАВДАТА СИ ДОАЃА ПО СВОЕТО!!!

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Juden Chan Recharged (Dub) gogoanime Episode 12 overlord gogoanime

Watch anime online for free at TwistMoe watch anime online

Saiyuki Gunlock Episode 26

KissAnime: Qiang Shen Ji: Tegong Shijie Pian anime episode Full online free at https://kissanime.mx detective conan kissanime

Dashburst: https://dashburst.com/gogoanimelol

500px: https://500px.com/gogoanimelol