ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ПОВЕЌЕ ПАРИ ЗА ОПШТИНИТЕ Ќе се зголеми стапката на дотација од ДДВ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
ГРАД СКОПЈЕ: ЗЕЛЕН ХУМАН ГРАД МАНИПУЛИРА СО ГРАЃАНИТЕ ВО ОДНОС НА ЗЕЛЕНИЛОТО НА УЛИЦА ВАСКО КАРАНГЕЛЕСКИ
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
Комерцијална банка, како верен партнер на „Браќа Манаки“, и годинава финансиски го помогна одржувањето на Фестивалот
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!

ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА НЕ ПРАТИ УРЕДНИК НА ИНТЕРВЈУТО СО ЗАЕВ, ДИРЕКТОРОТ КИРОВСКИ ЗА МАКТЕЛ ЈА ОТКРИ ПРИЧИНАТА!

На интервјуто со премиерот Заев на националниот јавен сервис НТВ само Телма немаше пратено уредник, тоа зачуди многумина.
Мактел побара изјава од директорот и главен уредник, Атанас Кировски.

– Не се работи за ништо заткулисно, едноставно имаме политика како телевизија да не им помагаме на конкурентските телевизии да прават атрактивни емисии затоа што ни се конкуренција. Се работи за проста логика. Ништо страшно, нема потреба да се прават теории на заговор дека телевизијата има некаква агенда спрема владата.

loading...

AnimeTV: Astro Boy (1980) (Dub) anime episode 51 online free at https://animetv.cc anime tv demon slayer

Watch anime online for free at 4Anime 4anime heroes rising

AnimeDao: Demon City Shinjuku (Dub) anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao tower of god

WCOStream: Mix Master: Final Force (Dub) anime episode 39 online free at https://wcostream.cc anime online

Debate: https://www.debate.org/kissanimemx/

Sketchfab: https://sketchfab.com/gogoanimebe