Премиерот Заев го прими Јанис Бутарис: Од исклучителна важност е градењето на заеднички капацитети за пристап и користење на фондовите на ЕУ за регионалната соработка
Премиерот Заев го прими Јанис Бутарис: Од исклучителна важност е градењето на заеднички капацитети за пристап и користење на фондовите на ЕУ за регионалната соработка
Филипче: Пуштен во употреба новиот лабораториски фрижидер за Клиниката за Ортопедија, донација од Германската амбасада
Филипче: Пуштен во употреба новиот лабораториски фрижидер за Клиниката за Ортопедија, донација од Германската амбасада
Лукаревска: ВМРО влече назад, СДСМ води напред
Лукаревска: ВМРО влече назад, СДСМ води напред
Маричиќ: Бугарија нe блокира зашто ЕУ сакаше македонски превод
Маричиќ: Бугарија нe блокира зашто ЕУ сакаше македонски превод
Заев: Ме плаши порастот на евроскептицизмот, а со вакви одлуки и ЕУ тоа го овозможи
Заев: Ме плаши порастот на евроскептицизмот, а со вакви одлуки и ЕУ тоа го овозможи
СИНОЌА ЕВАКУИРАН ХОТЕЛОТ МЕРИОТ ПОРАДИ ОПАСНОСТ ОД ПОЖАР
СИНОЌА ЕВАКУИРАН ХОТЕЛОТ МЕРИОТ ПОРАДИ ОПАСНОСТ ОД ПОЖАР
Филипче најавува забрзано темпо на вакцинација
Филипче најавува забрзано темпо на вакцинација
Ахмети за Мицкоски: Како лидер на ВМРО-ДПМНЕ треба да биде многу поактивен за државните интереси
Ахмети за Мицкоски: Како лидер на ВМРО-ДПМНЕ треба да биде многу поактивен за државните интереси

ТЕМЕЛКОВСКИ: Денеска во селото Драчево, на потегот од ул. Сердарот до ул. Методија Патчев започнавме со активности за реконструкција на улицата Негоричанска

Во моментов, на улицата, Општина Кисела Вода со сопствени средства, во должина од 400 метри и ширина од 4 до 5 метри, поставува асфалт.

🔴Досега во сите урбани и рурални населени места, инвестиравме многу во подобрување на инфраструктурата.
И во иднина, со силно темпо ќе продолжиме да ја обновуваме Кисела Вода.

loading...

ANIMEFLIX fire force animeflix: Watch Dr. Stone (Dub) Episode 10 (https://animeflix.nl/m/77n8/ep-10)

WCOStream wcostream attack on titan: Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 3 (https://wcostream.cc/m/nbYL/ep-3)