Митко Јанчев прогласи победа со резултат три наспроти еден
Митко Јанчев прогласи победа со резултат три наспроти еден
БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!
БРАВО СКОПЈАНИ: ШИЛЕГОВ ВОДИ ПРЕД ДАНЕЛА СО 15 000 ГЛАСОВИ!
ДУИ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ПОВЕЌЕ ОПШТИНИ - Арачиново, Боговиње, Теарце, Липково, Желино, Сарај, Липково и Пласница
ДУИ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ПОВЕЌЕ ОПШТИНИ - Арачиново, Боговиње, Теарце, Липково, Желино, Сарај, Липково и Пласница
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
БОМБА ОД КУМАНОВО: ОЛИВЕР ИЛИЕВСКИ ВОДИ СО 2000 ГЛАСОВИ ПРЕД МАКСО
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО УШТЕ 4 ОПШТИНИ, СЕГА Е ВКУПНО 12: ДОБИЕНИ КАРПОШ, ЦЕНТАР, ДЕЛЧЕВО И БОГДАНЦИ
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ОСУМ ОПШТИНИ Освоени Валандово, Дојран, Крива Паланка , Лозово, Струмица, Ресен, Крушево и Бутел
СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА ВО ОСУМ ОПШТИНИ Освоени Валандово, Дојран, Крива Паланка , Лозово, Струмица, Ресен, Крушево и Бутел
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт

ТЕМЕЛКОВСКИ: Пред влезот на отворениот пливачки базен во Расадник, направивме нов парк за домашни миленици

Паркот се простира на површина од околу 4️⃣2️⃣0️⃣ м2, со висина на ограда од 1,6 метри.
🔴Во паркот поставивме урбана опрема, четири реквизити за милениците, осум клупи за одмарање, шест корпи за отпадоци и за собирање на изметот.
➡️Неодамна, парк за домашни миленици направивме и во урбаната заедница „11 Октомври – бараки“.
➡️Со изградбата на парковите, ги реализиравме и ветувањата и барањата на граѓаните кои чуваат домашни миленици.

loading...

Website https://animeflv.uk: Watch Seraph of the End: Battle in Nagoya (Dub) animeflv Episode 12 kissanime

Website https://animeflix.nl: Watch Zenryoku Usagi animeflix Episode 52 neon genesis evangelion animeflix

Website https://animeheaven.pro: Watch Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of Utena (Dub) animeheaven Episode Full animeheaven boruto

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Crokes: https://www.crokes.com/animefreakws/profile/

Notion: https://www.notion.so/AnimeFlix-36e3f0cb86fa44c49cbf233a1c1ecbd3