СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
СДСМ ОБЈАВИ УШТЕ 5 КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
Мицковски доживеал мала сообраќајна незгода пред Прилеп, не е повреден и се чувствува добро
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
ОБСЕ-ОДИХР: Еден отсто за независни листи е во согласност со добрите меѓународни практики
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Царовска: Со вработување на 500 образовни асистенти се грижиме и создаваме образование за секое дете
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво

ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование

Точно 200 лица ќе имаа можност да се дообразуваат и да се стекнат со диплома за завршено средно образование, а со тоа и да станат конкуренти на пазарот на трудот за вработување по завршената струка благодарение на проектот за дообразување на Центарот за образование за возрасни лица и Средното текстилно училиште Ѓоце Стојчески од Тетово.

#образование

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. Qin Shiming Yue Zhi: Entrance of the Doctor Episode Full

https://animebee.to kissanime. You're Under Arrest The Movie (Dub) Episode Full

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Watch Slam Dunk: Hoero Basketman-damashii! Hanamichi to Rukawa no Atsuki Natsu Episode Full

KissAnime MBed: https://os.mbed.com/users/kissanimemx/