ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ

ТЕУТА АРИФИ: ВО СЕЛО САРАЌИНО ИНВЕСТИРАВМЕ 5 МИЛИОНИ ДЕНАРИ ЗА УЛИЦИ И ЦЕНТАР ЗА РАН РАЗВОЈ НА ДЕЦА

Денес бев во Сараќино за да видам од поблиску дел од работите кои ги завршивме изминатиот период.
✅Го изградивме и опремивме Центарот за ран детски развој во ова село, кој е еден од 8-те центри од ваков тип што досега ги пуштивме во употреба! Инвестиравме во уредување на дворот на основното училиште, овие инвестиции се во вкупен износ од 2,5 милиони денари!
✅Исто така во рамките на селото направивме бекатонизација на 2 улици во вредност од 3 милиони денари!
Имав можност да разговарам со жителите за некои други многу важни проекти кои планираме да ги реализираме во иднина.
#Градимеиднина #Квалитетнообразование

loading...

AnimeDao: Aria the Scarlet Ammo (Dub) anime episode 12 online free at https://animedao.nl tokyo ghoul animedao

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2Wei Herz! Shorts (Dub) Episode 5

Website https://animekisa.in: Watch Grimgar: Ashes and Illusions animekisa Episode 12 watch animes

AnimeFLV: Asura Cryin' anime episode 13 online free at https://animeflv.uk animes online

Linkhay: https://linkhay.com/u/gogoanimelol

Uid: http://uid.me/animefreakws