THIEVERY CORPORATION НА БИС ВО СКОПЈЕ! 03-ти јули, Стадион на АРМ

Драги пријатели,

Веројатно еден од најдобрите светски концерти на сите времиња одржан во Скопје е оној на Thievery Corporation на Стадионот на АРМ, 20-ти јуни, 2017та година.
Кај нас не престана желбата да ја повториме таа вечер, а не престанаа и вашите барања за повторна средба со Thievery Corporation во Скопје.

Па така, големо задоволство ни е да ви ги најавиме навистина генијалните ТHIEVERY CORPORATION во Скопје на 03 јули на истото место, на веќе за вас добро познатиот стадион на АРМ, со промоција на последниот албум, како и сите нивни стари, добро познати теми.

Влезниците ќе бидат пуштени во продажба во среда на 02-ри март преку продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на avalon.mk, по следниве цени и категории:

ПАРТЕР: 1.500 денари
ФАН ПИТ: 2.000 денари (само 1.000 влезници во продажба)

Маестралните Thievery Corporaton се враќаат во Македонија во комплетен состав, а Скопје може да очекува вистински спектакл.

Одиме понатаму,
Авалон Продукција

sunwin

sunwin web sunwin web sunwin.apk mới nhất

game bài sunwin sunwin apk game sunwin

sunwin club sunwin club sunwin

sun win