Петков: Не можам сам да го кренам ветото за Северна Македонија, ќе мора да има процедура во институциите и сите да се произнесат
Петков: Не можам сам да го кренам ветото за Северна Македонија, ќе мора да има процедура во институциите и сите да се произнесат
ОВАА ЖЕНА НЕМА СРАМ, ДУРИ НИ МИЦКОВСКИ НЕ Е ТОЛКУ ЗАБЕГАН: СПОРЕД ПОРТАЛОТ СДК, ЗА ДА НЕ Ѝ СЕ ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА, АРСОВСКА ГО СЛАВЕШЕ САМА СО ПОЖАРНИКАРИТЕ НИВНИОТ ПРАЗНИК
ОВАА ЖЕНА НЕМА СРАМ, ДУРИ НИ МИЦКОВСКИ НЕ Е ТОЛКУ ЗАБЕГАН: СПОРЕД ПОРТАЛОТ СДК, ЗА ДА НЕ Ѝ СЕ ПОСТАВУВААТ ПРАШАЊА, АРСОВСКА ГО СЛАВЕШЕ САМА СО ПОЖАРНИКАРИТЕ НИВНИОТ ПРАЗНИК
Не престануваат дојавите за бомби, повеќе од 100 училишта низ Србија се префрлија онлајн
Не престануваат дојавите за бомби, повеќе од 100 училишта низ Србија се префрлија онлајн
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Комисијата за односи со верските заедници: Ги подржуваме мудрите чекори во црковната дипломатија
Комисијата за односи со верските заедници: Ги подржуваме мудрите чекори во црковната дипломатија
ТРАГИ-КОМИЧЕН ОБИД НА МИЛОШОСКИ ДА ГО ОЦРНИ ЏАФЕРИ КОЈ САМО ШТО СЕ ВРАТИ ОД БОИШТАТА ВО УКРАИНА И ДА ГО ПРЕСТАВИ КАКО ПИОН НА ПУТИН ЗАТОА ШТО ЛАНИ ДАЛЕКУ ПРЕД ВОЈНАТА ПРИМИЛ ИСЛАМСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ЧЕЧЕНИЈА?!?!
ТРАГИ-КОМИЧЕН ОБИД НА МИЛОШОСКИ ДА ГО ОЦРНИ ЏАФЕРИ КОЈ САМО ШТО СЕ ВРАТИ ОД БОИШТАТА ВО УКРАИНА И ДА ГО ПРЕСТАВИ КАКО ПИОН НА ПУТИН ЗАТОА ШТО ЛАНИ ДАЛЕКУ ПРЕД ВОЈНАТА ПРИМИЛ ИСЛАМСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ЧЕЧЕНИЈА?!?!
Канада го забрани достапот на „Хуавеј” до 5Г мрежите
Канада го забрани достапот на „Хуавеј” до 5Г мрежите

ТОА Е ТАА ГРУЈОВА ШКОЛА НА ГЛУМЕЊЕ ЛУДИЛО – АРСОВСКА ВО АНКЕТЕН ЛИСТ ПРИЈАВИЛА ДЕКА Е СИРОМАШНА КАКО ГОЛ СТАП

Два стана, гаража, автомобил, деловен простор, денари, девизи и кредити – ова го пријавила новата градоначалничка на Град Скопје, Данела Арсовска во својот анкетен лист, кој Фокус го обезбеди од Државната комисијата за спречување на корупцијата, согласно Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер.

Арсовска стапи на функција на 8 ноември, а имотната состојба ја пријавила во законскиот рок, еден месец подоцна на 7 декември. Меѓутоа, нејзиниот анкетен лист се уште не јавно достапен, односно не е објавен на веб-страницата на ДКСК.

Од недвижен имот, Арсовска пријавила стан од 38 метри квадратни купен во 2011 година во вредност од речиси 25 илјади евра, деловен простор од 22 квадратни метра со иста вредност. Исто така, поседува гаража од 15 метри квадратни во вредност од околу 4.000 евра, којашто заедно со деловниот простор го купила во 2008 година.

Лани, Арсовска купила стан од 42 метри квадратни во вредност од нешто повеќе од 30 илјади евра. Притоа, пријавила само еден автомобил „хундаи“ којшто го купила годинава за 2.500 евра, произведен во 2016 година. Во 2009 година купила акции во вредност од 20.000 денари, побарувања нема, а не пријавила ниту дополнителни приходи.

Годинва, пак, Арсовска зела два кредити во вкупна вредност од од околу 37 илјади евра. Има банкарски депозити во вредност од 4.165.000 денари и девизи во во вредност 78.800 денари…

loading...

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4 anime Attack on Titan Season 3 Part 2

My Hero Academia Season 4

4anime biz Bleach

4Anime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 5

My Hero Academia Season 5

tải go88