КАКО МИНАТ ГОДИНИТЕ, ФРИЗУРАТА НА БОРИС ЏОНСОН СТАНУВА СЕ ПОЛОША И ПОЛОША, ТЕШКО ЧОВЕК ДА ГО СЛЕДИ БЕЗ ДА ПРСНЕ ДА СЕ СМЕЕ
КАКО МИНАТ ГОДИНИТЕ, ФРИЗУРАТА НА БОРИС ЏОНСОН СТАНУВА СЕ ПОЛОША И ПОЛОША, ТЕШКО ЧОВЕК ДА ГО СЛЕДИ БЕЗ ДА ПРСНЕ ДА СЕ СМЕЕ
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА НАТО, СТОЛТЕНБЕРГ ДО БАЈДЕН: ПРЕТСЕДАТЕЛЕ ФАЛА ВИ ШТО ЕВРОПА МОЖЕ ДА СМЕТА НА САД, ЗНАЈТЕ ДЕКА И САД МОЖЕ ДА СМЕТА НА ЕВРОПА КАКО СИЛЕН СОЈУЗНИК!
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА НАТО, СТОЛТЕНБЕРГ ДО БАЈДЕН: ПРЕТСЕДАТЕЛЕ ФАЛА ВИ ШТО ЕВРОПА МОЖЕ ДА СМЕТА НА САД, ЗНАЈТЕ ДЕКА И САД МОЖЕ ДА СМЕТА НА ЕВРОПА КАКО СИЛЕН СОЈУЗНИК!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ СЕ СРЕТНА СО ЏО БАЈДЕН ВО БРИСЕЛ: ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РЕЧЕ ДЕКА ЈА ИМАМЕ НЕГОВАТА ПОДДРШКА, ГО ПОКАНИВ ДА ЈА ПОСЕТИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА!
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) ЗАЕВ СЕ СРЕТНА СО ЏО БАЈДЕН ВО БРИСЕЛ: ПРЕТСЕДАТЕЛОТ РЕЧЕ ДЕКА ЈА ИМАМЕ НЕГОВАТА ПОДДРШКА, ГО ПОКАНИВ ДА ЈА ПОСЕТИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА!
СКОПЈЕ ДОБИ НОБО ОДБОЈКАРСКО ИГРАЛИШТЕ ВО АЕРОДРОМ
СКОПЈЕ ДОБИ НОБО ОДБОЈКАРСКО ИГРАЛИШТЕ ВО АЕРОДРОМ
(ВИДЕО) Mерко не е Заев, краток му е фитилот - Откако доби рафал од прашања, до новинарка на ТВ Aлфа: Неписмена си!
(ВИДЕО) Mерко не е Заев, краток му е фитилот - Откако доби рафал од прашања, до новинарка на ТВ Aлфа: Неписмена си!
МЗ: ДЕНЕСКА ПРИСТИГНАА 13 ИЛЈАДИ ФАЈЗЕР ВАКЦИНИ ВО ЗЕМЈАВА
МЗ: ДЕНЕСКА ПРИСТИГНАА 13 ИЛЈАДИ ФАЈЗЕР ВАКЦИНИ ВО ЗЕМЈАВА
ВАКВИТЕ ПОТЕЗИ ГО ОЛЕСНУВААТ МНОГУ ЖИВОТОТ НА ОБИЧНИТЕ ЛУЃЕ: Се укинува роамингот на Западен Балкан – повици, СМС и интернет по домашни цени
ВАКВИТЕ ПОТЕЗИ ГО ОЛЕСНУВААТ МНОГУ ЖИВОТОТ НА ОБИЧНИТЕ ЛУЃЕ: Се укинува роамингот на Западен Балкан – повици, СМС и интернет по домашни цени
(ВИДЕО) 12 ГОДИШНА НАВИКА: Бенџамин Нетанјаху направи грешка и седна на премиерското место во кнесетот, иако веќе не е премиер!
(ВИДЕО) 12 ГОДИШНА НАВИКА: Бенџамин Нетанјаху направи грешка и седна на премиерското место во кнесетот, иако веќе не е премиер!

Тотал ТВ претстави нова супер акција: 249 денари во првите 8 месеци

Претплатниците на Тотал ТВ можат да ја гледаат најбараната ТВ содржина во секое време и каде било во Македонија преку мобилната апликација ЕОН на мобилен телефон, таблет или компјутер.

Тотал ТВ денеска претстави нова акциона кампања. Сите нови претплатници на услугата Тотал ТВ можат да ги гледаат најбараните ТВ канали за само 249 денари за првите 8 месеци во пакетот Тотал ТВ Екстра или Премиум.

Претплатниците на Тотал ТВ можат да ја гледаат најбараната ТВ содржина во секое време и каде било во Македонија преку мобилната апликација ЕОН на мобилен телефон, таблет или компјутер.

Емисиите „Вечер со Иван Ивановиќ“, „Впечаток на неделата“, „Меѓу нас“, „Балканска улица“ и други на Nova S, и најновите, точни и независни вести за N1. Само на Sport Klub, претплатниците на Екстра и Премиум пакет можат да ја гледаат најбараната спортска содржина – Премиер лигата, Европското првенство во фудбал, Формула 1 шампионатот и други најпопуларни спортски натпреварувања.

Со оваа акција на Тотал ТВ, претплатниците на Екстра пакетот добиваат Пинк пакет со 27 канали 24 месеци промотивно, а на Премиум пакет, покрај Пинк пакет 24 месеци промотивно добиваат и Cinestar TV Premiere HD и Club X 8 месеци.

Покрај тоа на претплатниците им се достапни и најдобрите домашни и странски канали меѓу кои се МРТ, АЛФА ТВ, ТВ 24 Вести, Гранд каналите и Нова ТВ Хрватска, информативни, спортски, меѓу кои и Eurosport, филмски и сериски, меѓу кои и FOX, риалити и детски канали Pikaboo и Vavoom.

За повеќе информации, посетете го totaltv.tv или јавете се во Контакт центарот на (02) 30 63 000.

loading...

KissAnime kissanime beastars: Naruto (https://kissanimeonline.com/m/B6Jd) Episode 220

AnimeDao animedao boku no hero academia: Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1