(ВИДЕО) Битиќи на МЕФ22: “Спремни сме да направиме социјално праведна енергетска транзиција што ќе ни донесе енергетска безбедност и диверзификација”
(ВИДЕО) Битиќи на МЕФ22: “Спремни сме да направиме социјално праведна енергетска транзиција што ќе ни донесе енергетска безбедност и диверзификација”
МЗШВ започнува нов проект за Национална стратегија за oбезбеденост со храна
МЗШВ започнува нов проект за Национална стратегија за oбезбеденост со храна
Арсовска: Започнуваме со инвестиција за целосна реконструкција на левата страна на кејот на Вардар
Арсовска: Започнуваме со инвестиција за целосна реконструкција на левата страна на кејот на Вардар
ВЛАДА: Со новото праведно тарифирање, оние кои трошат помалку, плаќаат помалку струја
ВЛАДА: Со новото праведно тарифирање, оние кои трошат помалку, плаќаат помалку струја
Џафери до Мицевски кој жестоко го нападна во образложението за интерпелацијата: Имам култура, нема да се спуштам на ваше ниво и на ниво на Мицкоски
Џафери до Мицевски кој жестоко го нападна во образложението за интерпелацијата: Имам култура, нема да се спуштам на ваше ниво и на ниво на Мицкоски
Тупанчески: И без ВМРО-ДПМНЕ ќе почнеме да работиме на измените на Изборниот законик
Тупанчески: И без ВМРО-ДПМНЕ ќе почнеме да работиме на измените на Изборниот законик
Зајкова за „Фокус“: За преговарачката рамка потребно е без популизам пратениците јавно да расправаат во Собранието
Зајкова за „Фокус“: За преговарачката рамка потребно е без популизам пратениците јавно да расправаат во Собранието
Многу пати ме имаат обвинето дека Интерпелациите сум ги држел во фиока, вели Џафери
Многу пати ме имаат обвинето дека Интерпелациите сум ги држел во фиока, вели Џафери

ТОТАЛНО ЛУДИЛО НА НАШЕТО СУДСТВО – ЌЕ МУ ДАДАТ ВТОРА ШАНСА ДА ИЗБЕГА: ВО ВТОРНИК ЌЕ ПУШТАТ ВО ДОМАШЕН ПРИТВОР МУЛТИ МИЛИОНЕР ОСУДЕН НА 20 ГОДИНИ ЗАТВОР КОЈ ВЕЌЕ ЕДНАШ ИЗБЕГА ОД ДОМАШЕН ПРИТВОР!!!

Тв21 повикувајќи се на добро упатени извори, ТВ21 неофицијално дознава дека во вторник од притвор излегува Сашо Мијалков.

Според изворите на кои се повикува телевизијата, ќе му биде определена поблага мерка, мерка куќен притвор.

Ако се случи ова, тогаш тоа ќе биде најглупата одлука на македонското судство во нашата досегашна историја како независна држава.

Да пуштиш од притвор мулти милионер кој веќе еднаш избегал и кој е осуден на 20 години затвор, тоа е просто ДИЛЕТАНСТВО ОД ЕПСКИ РАЗМЕРИ!!!

Наводно понудил голема гаранција, па што ако понудил, тие пари и онака ќе треба да се конфискуваат после процесот ИМПЕРИЈА затоа што се стекнати на криминален начин, поентата не е само парите да се вратат туку и тој лично да се казни за злоделата за памет за идните битанги кои ќе мислат 10 години да се понашаат како СУЛТАНИ и да пљачкаат и уништуваат човечки животи, тоа е поентата на правдта да прати порака за во иднина не само да наплати она што е украдено а злосторниците да киднат во јужна америка и да се сунчаат по тоа џунглите со сел од украденото…

loading...

https://go88.gg/

sunwin tài xỉu sunwin hotline live chat sunwin