Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Османи: Силно ја поддржуваме аспирацијата на Шведска и Финска за членство во НАТО
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
Маричиќ: Преку ИПА проекти за управување со органски отпад ги реализираме целите на Залениот договор
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
КАСАМИ МУ ДАДЕ КОРПА НА МИЦКОВСКИ: СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА ИЗБОРИ!
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
(Фото) Езерцата во Градски парк неисчистени со месеци, Арсовска ги претвори во извор на зараза
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
СДСМ инвестира во здравството, после 50 години нов оддел и апарат за магнетна резонанца во Прилеп
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
ВМРО ДПМНЕ СЕ ФАЛИ ДЕКА ВОДАТ НА АНКЕТИ, СДСМ ВЕЛИ ДЕКА ТОА СЕ НАРАЧАНИ АНКЕТИ СО ВЕШТАЧКИ БРОЈКИ
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Претрес во Куманово и Кичево, пронајдени кокаин, амфетмин и марихуана, приведени дилер и купувач
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!
Зеленски: Евровизија ќе се одржи во Мариупол!

ТРАГЕДИЈА И КОМЕДИЈА ВО ШТИП: ПАЦИЕНТ НОЌЕСКА ПО ПОЛНОЌ ПОБЕГНАЛ ОД МОДУЛАРНАТА БОЛНИЦА ВО ШТИП, ЕДЕН ЧАС ПОДОЦНА Е ПРОНАЈДЕН МРТОВ

Ноќеска по полноќ модуларната болница ја напуштил 75 годишен пациент од Пробиштип. Еден час подоцна е пронајден мртов во една од околните улички околу штипската болница. Извори од истрагата за ТВ 24 велат дека првично поради пронајдените траги се мислело дека станува збор за прегазен пешак.

На лице место излегла полиција и јавен обвинител. Подоцна се утврдило дека станува збор за избеган ковид пациент, кој бил на кислородна подршка. Првичните резултати од обдукцијата говорат дека телото нема видливи траги на насилство и веројатно причина за смртта е белодробната пневмонија.

Од Клиничката болница ќе формира комисија за да се утврди дали има пропусти во овој случај.

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime online Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

Redo of Healer

AnimeHeaven Dragon Ball Super

watch anime dub Attack on Titan Season 3 (Dub)

Death Note Episode 32

tải go88