Ковачевски во присуство на Брнз се слушна со Шолет: Високо ја ценам поддршката на Стејт департментот во овие клучни моменти
Ковачевски во присуство на Брнз се слушна со Шолет: Високо ја ценам поддршката на Стејт департментот во овие клучни моменти
КАМИЛОВСКИ ОД РОДИНА: ТОА ШТО САМО 200 ДУШИ ДОЈДОА НА НАШИОТ ПРОТЕСТ ДЕНЕСКА ПРЕД ВЛАДА Е ДОКАЗ ДЕКА МАКЕДОНЦИТЕ СЕ СВИЊИ!
КАМИЛОВСКИ ОД РОДИНА: ТОА ШТО САМО 200 ДУШИ ДОЈДОА НА НАШИОТ ПРОТЕСТ ДЕНЕСКА ПРЕД ВЛАДА Е ДОКАЗ ДЕКА МАКЕДОНЦИТЕ СЕ СВИЊИ!
(ВИДЕО) БОМБА: Уапсен уште еден близок соработник на Мицкоски, украл 1 милион евра!
(ВИДЕО) БОМБА: Уапсен уште еден близок соработник на Мицкоски, украл 1 милион евра!
(ВИДЕО) ТЕШКО НАС СО ВАКВИ ПАТРИОТИ, ЕЖОТ СМЕ ГО ОНАДЕЛЕ: МАКРОН САКАЛ БАБИ, А МАКЕДОНИЈА БИЛА СТАРА БАБА?!
(ВИДЕО) ТЕШКО НАС СО ВАКВИ ПАТРИОТИ, ЕЖОТ СМЕ ГО ОНАДЕЛЕ: МАКРОН САКАЛ БАБИ, А МАКЕДОНИЈА БИЛА СТАРА БАБА?!
Ковачевски: Со ладни глави, одговорно да ја поведеме државата на вистинскиот пат
Ковачевски: Со ладни глави, одговорно да ја поведеме државата на вистинскиот пат
Годинешното издание на „Културно лето 2022“, во склоп на роденденската кампања на Општина Кисела Вода, – „67 години Моја Кисела Вода“
Годинешното издание на „Културно лето 2022“, во склоп на роденденската кампања на Општина Кисела Вода, – „67 години Моја Кисела Вода“
Маричиќ: Имаме рамка за решавање на разликите со Бугарија без да биде формален критериум во преговорите
Маричиќ: Имаме рамка за решавање на разликите со Бугарија без да биде формален критериум во преговорите
(ВИДЕО) БОМБА НА МИЛЕНКО: СТРАТЕГИЈАТА НА ВМРО ДПМНЕ Е СДСМ ДА ГИ РЕШИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ А ОНИ ПОТОА ДА СЕ ПРАВДААТ НЕ СМЕ НИЕ ПРЕДАВНИЦИ
(ВИДЕО) БОМБА НА МИЛЕНКО: СТРАТЕГИЈАТА НА ВМРО ДПМНЕ Е СДСМ ДА ГИ РЕШИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ А ОНИ ПОТОА ДА СЕ ПРАВДААТ НЕ СМЕ НИЕ ПРЕДАВНИЦИ

ТРЕНДО СЕ ВКЛУЧИ ВО МАШИНАТА ЗА ЛАЖНИ ВЕСТИ НА ВМРО ДПМНЕ!

Навидум од прва ако некој не ја знае работата ќе си помиски дека Трендо е во право, хихи, хаха, пуштале чешмичка и за тоа правеле прес…

Но сепак ако се прочита оригиналната вест за настанот ќе се види дека се работи за носење на водовод до населба во Штип која немала водовод НИКОГАШ, значи над 100 години тој дел од градот со вода се снабдувале од бунари и сега општината со помош на владата на над 1000 штипјани им донесе вода и симболично се пушти чешмата пред новинарите за да се види дека има вода во цевките.

Ете и така Трендо стана дел од машината за лажни вести на ВМРО ДПМНЕ, воден од омразата кон СДСМ ја лаже јавноста и своите читатели… Демек СДСМ се фалел со чешмички, не бе Трендо, СДСМ гради ВОДОВОДИ, тоа што твоите вмровци не го правеа туку народните пари ги трошеа за споменици и ли ги крадеа додека ти со нив локаше по кафани и се кикотеше 12 години…

loading...

go88 bịp go88 game bài đại gia go88 eilat

Sun Win - Cổng Game Bài Macao, Tài Xỉu Số 1 VN sunwin ăn sunwin máy tính