Ахмети по средбата со Петков: Македонците да знаат дека ДУИ никогаш нема да повлече потег што ќе го загрози нивниот идентитет
Ахмети по средбата со Петков: Македонците да знаат дека ДУИ никогаш нема да повлече потег што ќе го загрози нивниот идентитет
НИКОЛОВСКИ ИМ ПОРАЧА НА ВРАБОТЕНИТЕ ВО МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗЕМЈОДЕЛИЕ: Нема партиски поделби, од секој вработен барам максимален ангажман, чесна и одговорна работа, професионален однос, висок интегритет и испорака на резултати
НИКОЛОВСКИ ИМ ПОРАЧА НА ВРАБОТЕНИТЕ ВО МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗЕМЈОДЕЛИЕ: Нема партиски поделби, од секој вработен барам максимален ангажман, чесна и одговорна работа, професионален однос, висок интегритет и испорака на резултати
Од четврток постудено и снег особено во северо-западниот дел на државата
Од четврток постудено и снег особено во северо-западниот дел на државата
Ахмети: Да го прифатиме бугарското малцинство во Уставот, ништо лошо нема да ѝ стане на државата
Ахмети: Да го прифатиме бугарското малцинство во Уставот, ништо лошо нема да ѝ стане на државата
Македонски Телеком: Досега 13 градови подготвени за 5Г
Македонски Телеком: Досега 13 градови подготвени за 5Г
АКТЕРОТ САШО ТАСЕВСКИ СКРЕНАЛ ОД УМОТ, ПОВИКА НА УБИСТВО НА ПРЕМИЕРОТ ДИМИТАР КОВАЧЕВСКИ
АКТЕРОТ САШО ТАСЕВСКИ СКРЕНАЛ ОД УМОТ, ПОВИКА НА УБИСТВО НА ПРЕМИЕРОТ ДИМИТАР КОВАЧЕВСКИ
МИЛЕВСКИ: РАЗОЧАРАНИ ЕКС ФУНКЦИОНЕРИ НА ЛДП МИ ПРАВАТ ОБИД ЗА ПУЧ ВО ПАРТИЈАТА НО НЕМА ДА УСПЕАТ
МИЛЕВСКИ: РАЗОЧАРАНИ ЕКС ФУНКЦИОНЕРИ НА ЛДП МИ ПРАВАТ ОБИД ЗА ПУЧ ВО ПАРТИЈАТА НО НЕМА ДА УСПЕАТ
ПЕНДАРОВСКИ: ДА И ДАДЕМЕ ШАНСА И ВРЕМЕ НА НОВАТА ВЛАДА ДА ПОКАЖЕ ШТО ЗНАЕ И ШТО МОЖЕ, СИ ГИ ЗНАЕМЕ ПРОБЛЕМИТЕ ВО ЗЕМЈАВА
ПЕНДАРОВСКИ: ДА И ДАДЕМЕ ШАНСА И ВРЕМЕ НА НОВАТА ВЛАДА ДА ПОКАЖЕ ШТО ЗНАЕ И ШТО МОЖЕ, СИ ГИ ЗНАЕМЕ ПРОБЛЕМИТЕ ВО ЗЕМЈАВА

ТРИЧКО НАЦИОНАЛЕ: ДЕНЕСКА СЕ ВАКЦИНИРАВ, ОНА ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО БОРИС ТРАЈКОВСКИ МЕ НАПРАВИ МНОГУ ГОРД МАКЕДОНЕЦ

Спутник длја Тричковскаго

Ете, почитувани, и ние што пред десетина дена пропуштивме да ја земеме судбината во свои раце, дојдовме на ред. Во извонредна организација на Министерството за здравство, а со посреднување на ЗНМ и ССНМ, во салата “Борис Трајковски”, една убава сестра ме боцна со SC GENERIUM, JSC Pharmstandard-UfaVITA |-230321, што е стручен назив за вакцината Спутник. Денеска на ред беа новинарите. Утре ќе бидат некои други, сите ќе дојдат на ред. Во меѓувреме самозаштитата е првата брана пред ковидот.

Одбивајте ги со презир и борете се против сите обиди на чипираните идиоти да ни ја испокакаат државата. Да ни докажат колку е пропадната, продадена и предадена. Критиката е едно, но свесното и систематско работење на тоа да луѓето да ја загубат вербата во својата држава и во нејзините системи, е страшен и непростлив криминал. А тоа е единствената платформа на вмро-дпмне. Нашата држава може да биде многу подобра на сите полиња па и во здравството, но и во актуелното издание е добра, можеби, дури, подобра од нас.
Денеска имав прилика да се уверам во тоа.

Повеќе десетици лекари, медицински сестри, помошен персонал и други луѓе се вклучени во реализацијата на процесот на имунизација на населението, организирани во јасен, функционален и ефикасен систем кој пружа брза и квалитетна здравствена услуга.
Честитки за сите

loading...

online anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

stream anime online Redo of Healer

AnimeFreak Bleach (Dub) Episode 357

AnimeFreak Gintama

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 9

One Piece