Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

ТРИЧКО СО РЕАКЦИЈА ПО ФИЈАСКОТО НА ОПОЗИЦИЈАТА: Македонија е женска која бара такт, финоќа, трпение, не агресија, не силеџиство. Скотови!

Како су се зајебали

Вака стојат работите:

ВМРО-ДПМНЕ требаше да поужива во победата на локалните избори, да лежи на политичката плажа, горе небо високо и сино под небото море во сино-модри нијанси, солена пена пред клуновите на бродовите, на морето расфрлани бротчиња и чамци, убави жени шетаат на дофат на носот, задници и цицки вибрираат пред очите и прават растур во мозокот, но, не, стоката посака да ја урне таа слика и да направи свој комошарник од непофторливата убавина. Со белите исероци на Мицко, Кикифрики, Дибекот, Лигњата и онаа ќелава будала по име Флик. И троа албански говна. Мислам дека во тие рефлекси, рејтингот на лудиот е паднат на критично ниво и тој повеќе не постои како субјект кој победил на локалните избори, самиот себе си се има изедено, со се полнетото колибри на Аеродром и пувлата во Скопјанг. Истото важи за Беса и за Села. Села е наш, ние сме селани.

Македонија е женска која бара такт, финоќа, трпение, не агресија, не силеџиство.
Скотови.

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch animes Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

animeflix Josee, the Tiger and the Fish

SK8 the Infinity (Dub) Episode 12

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3