Османи повика Албанците и сите други граѓани да гласаат за Шилегов
Османи повика Албанците и сите други граѓани да гласаат за Шилегов
Заев пред вториот изборен круг за Тетово: Нашите поддржувачи сами ќе одлучат кого ќе поддржат
Заев пред вториот изборен круг за Тетово: Нашите поддржувачи сами ќе одлучат кого ќе поддржат
БЕСА и ДПА: Владината коалиција е стабилна
БЕСА и ДПА: Владината коалиција е стабилна
ЗАЕВ: АКО ГРАЃАНИТЕ ОДЛУЧАТ ВМРО ДПМНЕ ДА ГИ ВОДИ СКОПЈЕ И ПОВЕЌЕТО ОПШТИНИ ВО ЗЕМЈАВА, ЈАС ЌЕ СИ ДАДАМ ОСТАВКА И ВО ВЛАДА И ВО СДСМ!
ЗАЕВ: АКО ГРАЃАНИТЕ ОДЛУЧАТ ВМРО ДПМНЕ ДА ГИ ВОДИ СКОПЈЕ И ПОВЕЌЕТО ОПШТИНИ ВО ЗЕМЈАВА, ЈАС ЌЕ СИ ДАДАМ ОСТАВКА И ВО ВЛАДА И ВО СДСМ!
ШОКАНТНО: ЖИТЕЛИ НА СЕЛО РИЛЕВО, ОПШТИНА ДОЛНЕНИ, ОСТАВЕНИ БЕЗ ВОДА ВО 21-ВИ ВЕК!
ШОКАНТНО: ЖИТЕЛИ НА СЕЛО РИЛЕВО, ОПШТИНА ДОЛНЕНИ, ОСТАВЕНИ БЕЗ ВОДА ВО 21-ВИ ВЕК!
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ ОД ЕСЕНИНОВА: ИЗГРАДБАТА НА УЛИЦИ И МОСТОВИ КОИ ПОВРЗУВААТ НЕ СМЕЕ ДА ЗАПРЕ
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ ОД ЕСЕНИНОВА: ИЗГРАДБАТА НА УЛИЦИ И МОСТОВИ КОИ ПОВРЗУВААТ НЕ СМЕЕ ДА ЗАПРЕ
(ВИДЕО) ДОБИВМЕ ЖОЛТ КАРТОН - Заев се обврза дека СДСМ ќе се менува и ќе ги слуша граѓаните
(ВИДЕО) ДОБИВМЕ ЖОЛТ КАРТОН - Заев се обврза дека СДСМ ќе се менува и ќе ги слуша граѓаните
ПРОПАДНА ПЛАНОТ НА МИЦКОВСКИ ЗА ПРЕВРАT: Коалициските партнери му остануваат верни на СДСМ
ПРОПАДНА ПЛАНОТ НА МИЦКОВСКИ ЗА ПРЕВРАT: Коалициските партнери му остануваат верни на СДСМ

ТРИФИН КОСТОВСКИ НА КАНАЛ 5: И ИЗДАВАЧКАТА КУЌА КУЛТУРА МОЖЕБИ ЌЕ ОДИ ВО СТЕЧАЈ ЗАТОА ШТО ПАРИТЕ И СЕ ЗАГЛАВЕНИ ВО БАНКАТА КОЈА СЕ ЗАТВОРИ!

– Останаа само две фирми од мојата империја од 150 милиони евра, издавачката куќа Култура и Негорски бањи во Гевгелија. Се друго пропадна. Но и Култура можеби ќе оди во стечај затоа што парите на фирмата се заглавени во банката која се затвори. Неизвесно е дали ќе успееме и нејзе да ја спасиме.

Трифун Костовски на Канал 5 во емисијата Само Вистина.

loading...

AnimeDao: Detective Conan OVA 06: Follow the Vanished Diamond! Conan & Heiji vs. Kid! anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao boruto

AnimeBee: Legend of Black Heaven anime episode 13 online free at https://animebee.to english dubbed anime

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

TwistMoe: Binchou-tan anime episode 11 + 12 online free at https://twistmoe.net online anime

Tupalo: http://tupalo.com/en/users/2648505

Giantbomb: https://www.giantbomb.com/profile/gogoanimebe/about-me/